Правила користування сайтом

Український лісовий портал призначений для поширення інформації про ліси та лісове господарство України та професійного обговорення пов’язаних із ними питань. Матеріали на сторінках порталу можуть розміщувати особи, які мають редакторський доступ та автори блогів на своїх блогах. Коментарі та посилання на цікаві матеріали у коментарях можуть розміщувати усі — зареєстровані читачі порталу, редактори, блогери.

Допускається розміщення матеріалів на теми, не пов’язані з лісом, але які стосуються живої природи та її охорони, а також загальнополітичних та загальноекономічних матеріалів, які можуть суттєво вплинути на ліс та лісову політику.

Забороняється використовувати в повідомленнях ненормативну лексику, а також ображати учасників обговорення, читачів та фігурантів матеріалів (статей) або закликати до дій, неприпустимих у сучасному цивілізованому суспільстві, розміщувати матеріали, що збуджують неприязнь за національними, релігійними і тому подібним ознаками, посилання на матеріали екстремістського характеру. Повідомлення, що порушують дане правило, будуть видалятися як тільки будуть виявлені (у виняткових випадках, на розсуд адміністрації, може бути видалена частина повідомлення).

Забороняється розміщувати два або більше однакових повідомлень (новини, статті тощо), а також без явної необхідності розміщувати в різних розділах однакові або майже ідентичні за змістом повідомлення. Адміністрація порталу має право видаляти повідомлення, що дублюються. Рекомендується формулювати заголовок коментаря таким чином, щоб він відображав суть коментаря.

Забороняється комерційна реклама. Повідомлення, що мають характер некомерційної (соціальної) реклами, можуть бути розміщені в розділі “Новини” редакторами або читачами у коментарях, якщо вони відповідають тематиці порталу. Забороняється розміщувати посилання на будь-які інші інформаційні ресурси без пояснення в тексті повідомлення, куди ці посилання ведуть (зокрема, забороняється розміщувати повідомлення, в яких немає нічого, крім посилань).

Забороняється навмисно дезінформувати учасників форуму, видаючи себе за іншу особу (в тому числі шляхом присвоєння собі відповідного імені або псевдоніма), а також розміщувати свідомо некоректну інформацію, яка може завдати шкоди користувачам форуму.

Будь-яка цензура, в явній або прихованій формі, на порталі не допускається (повідомлення можуть бути видалені або змінені тільки в разі порушень правил порталу). При цьому адміністрація має право вживати заходів, що обмежують доступ до порталу коментаторів, редакторів або зареєстрованих читачів/блогерів, які порушують правила користування порталом.

Будь-які відповіді на поставлені запитання з боку будь-якого з редакторів/блогерів або читачів порталу вітаються. У разі, якщо на питання, тематично пов’язане з лісом, не відповів ніхто з читачів/редакторів/блогерів експерти Проекту технічної допомоги «Сприяння реформі лісового сектора в Україні» в міру можливостей спробують це зробити.