НТІ №6 “Ліси Житомирської області (макет інформаційного довідника)”

Український лісовод розміщує у вільному доступі макет інформаційного довідника «Ліси Житомирської області», підготовлений Науково-інформаційним центром Держлісагенства України. Основою карт-схем, які увійшли у довідник, послужили дані останнього лісовпорядкування (2008). Цифровий матеріал, підготовлений на основі повидільної бази даних, актуалізованої станом на 2010 рік.

Продовжуючи роботу з підготовки макетів-довідників ми сподіваємося, що вони зацікавлять спеціалістів обласних управлінь лісового та мисливського господарства і послужать фундаментом для підготовки та видання серії атласів-довідників по лісах і лісовому господарству. Для цього їх треба доповнити даними про господарську діяльність та ілюстративними матеріалами. Потреба в подібних матеріалах є і у лісівників, і у екологів та любителів природи.

Свої відгуки, побажання та пропозиції направляйте на адресу: м. Ірпінь, вул. Пролетарська 22-24 Науково-інформаційний центр лісоуправління, або розміщуйте у вигляді коментарів на сайті “Український лісовод”.

Ліси Житомирської області (макет інформаційного довідника) НТІ №6

Завантажити у форматі PDF

Див. також:
Ліси Київської області (макет інформаційного довідника) НТІ №5

Закони про ліси України радянського періоду (НТІ №4)

Принципы выращивания леса  (НТИ №3)

Теоретичні та технологічні основи відтворення лісів на засадах екологічно орієнтованого лісівництва  (НТІ №2)

Сучасні методи насінництва та виробництва садивного матеріалу (НТІ №1)


Залишити коментар