Скільки грошей заробили лісівники Рівненщини за півроку

Стабільну тенденцію розвитку демонструє лісова галузь Рівненщини. Це підтверджують показники фінансового-господарської діяльності підвідомчих підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, які були озвучені на колегії за підсумками роботи у І півріччі 2013 року.

Традиційно, за підсумками звітного періоду серед лісогосподарських підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства обрали кращих у трудовому суперництві. Отримати булаву переможця почесно, за неї активно змагаються всі трудові колективи. Однак вибороти перемогу не так вже і просто, адже до уваги беруться чимало показників роботи підприємства. Це і лісокультурне виробництво, стан охорони лісу від лісопорушень та пожеж, використання лісосировинних ресурсів, темпи росту обсягів реалізації продукції, рівень заробітної платні тощо. Одним словом, без уваги не лишається жоден напрям у роботі лісгоспу.

Отже, за підсумками роботи у першому півріччі 2013 року, переможцем у трудовому суперництві серед підприємств Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства визнано колектив ДП «Висоцьке лісове господарство» (директор Віталій Сухович, голова профкому Алла Деревенко). Саме це підприємство показало високі результати у лісокультурному виробництві, охороні лісу від лісопорушень і пожеж, сплаті обов’язкових платежів до бюджету та виплаті заробітної платні. Директору ДП «Висоцький лісгосп» Віталію Суховичу булаву переможця вручив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Грицайчук і побажав подальших успіхів у роботі.

Друге місце посів колектив ДП «Дубенський лісгосп» (директор Олег Юркевич), де високі показники реалізації продукції на одного працюючого, ріс обсягів реалізації, відсутня заборгованості з обов’язкових платежів до бюджету. Третє призове місце розділили між собою лісівники Костопільського (директор Володимир Кислюк) та Сарненського (директор Сергій Белеля) лісгоспів.

Відзначено також стабільну та ефективну роботу трудових колективів Остківського, Дубровицького та Клесвіського лісгоспів.
Якщо ж аналізувати роботи лісової галузі краю у цифрах, то за перше півріччя 2013 року лісогосподарські підприємства Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили до бюджету 33,8 млн. грн., що на 4,7 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. До Пенсійного фонду перераховано 32,3 млн.грн., що на 1,2 млн. грн. більше, ніж минулоріч.

Активно впродовж першого півріччя 2013 року проводилася робота з ефективного і раціонального використання лісосічного фонду, відтворення лісів, створення нових насаджень лісових культур, догляд за ними тощо. Так за підсумками 6 місяців 2013 року підприємства забезпечили виконання комплексу робіт з лісовідтворення та лісовідновлення, доглядів за культурами тощо.

Також забезпечено виконання всіх робіт пов’язаних з веденням лісового господарства. За звітний період збільшився обсяг реалізації продукції у порівнянні з минулим роком на 115,7%. Найвищий темп росту реалізації продукції у Зарічненському, Остківському та Дубенському лісгоспах. За рахунок раціональної розробки деревини підприємства зуміли підвищити вартість знеособленого кубометра до 439,35 грн., що становить 105,8% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Удосконалення організації праці, її стимулювання за якісні показники та інші чинними сприяли росту середньомісячної заробітної плати. За перше півріччя 2013 року загалом в галузі вона становить 3628,99 грн. і зросла до аналогічного періоду минулого року на 108,8%. Найбільше зароблять у Сарненському, Березнівському та Володимирецькому лісгоспах. До речі, чотири лісогосподарських підприємства Рівненщини – у переліку кращих в Україні за рівнем заробітної платні. Про це повідомила прес-секретар Рівненського обласного управління лісовго та мисливського господарства Світлана Горошко. 


Залишити коментар