Тернопільські лісівники ознайомилися з інструктажем «ТТН-ліс» та затвердили її нову форму

Тернопільські лісівники ознайомилися з інструктажем «ТТН-ліс» та затвердили її нову форму

Тернопільські лісівники ознайомилися з інструктажем «ТТН-ліс» та затвердили її нову форму
          Мінінфраструктури та Мінагрополітики спільним наказом від 29.11.2013 № 961/707 затвердили спеціалізовану форму товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс), а також Інструкцію щодо її заповнення.
З метою роз’яснення порядку застосування спеціалізованої товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автотранспортом (ТТН-ліс) 13 грудня ц.р. у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено семінар-нараду на тему «ТТН-ліс: нова форма та інструктаж».

 

Учасниками семінару були начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Попадинець, перший заступник Олег Яремко, заступник начальника Ігор Гуменюк, начальники відділів управління, головні бухгалтери, головні лісничі, головні інженери й директори державних підприємств ТОУЛМГ.

«Товарно-транспортна накладна при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс) за затвердженою формою є обов’язковою для державних лісогосподарських підприємств (структурні підрозділи: лісництва, склади, цехи) при обліку, первинному відпуску та перевезенні деревини автомобільним транспортом, – про це учасникам семінару доповіла начальник відділу бухгалтерського обліку і економіки Неля Марчук.

Неля Марчук дала також повне роз’яснення по кожному пунктові Інструктажу ТТН-ліс, а саме правильність заповнення нової товарно-транспортної накладної та відповіла на ряд запитань від присутніх на семінарі-нараді.

Перший заступник начальника ТОУЛМГ Олег Яремко ознайомив присутніх із Наказом «Про затвердження спеціалізованої форми товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс)».

У кінці наради присутні затвердили спеціалізовану форму ТТН-ліс, а директорам надано розпорядження поінформувати всіх відповідальних за цю ділянку роботи лісової галузі працівників та забезпечити перехід держпідприємств на спеціалізовану форму ТТН-ліс.

Прес-служба Тернопільського облуправління ЛМГ

Залишити коментар