Звернення лісників до керівників нових антикорупційних органів України

Это обращение анонимное. Оно размещено в блогах Народной правды пользователем Madagaskar. Я не первый раз встречаю этот псевдоним. В своё время данный пользователь размещал аналогичные обращения, рассказывающие о коррупции в отрасли времен Януковича. Факты подтвердились. Не знаю как будет в этот раз. Но надо присмотреться. Люди говорят, что"роль короля играет свита." У Сивца, Чернякова и Ковальчука – свита одинакова. Это весьма вероятный фундамент для общих фраз и поступков.

Працівники та ветерани лісової галузі звертаються до новостворених антикорупційних органів. Це остання надія зберегти лісову галузь й позбавитись негідників, що грабують її та ведуть до повного знищення.

Директору Національного
Антикорупційного бюро України Ситнику А.Т
та керівнику Спеціалізованої
антикорупційної прокуратури Холодницькому Н.І.

Шановні Артем Сергійович та Назар Іванович!

Працівники лісової галузі з нетерпінням чекали того часу, коли в Україні до виконання своїх обов'язків стануть такі люди як Ви.

Дуже добре, що Вас не призначив ні Президент України, ні Прем'єр: немає віри в суспільстві цим особам, вони розділили між собою сфери впливу і не заважають один-одному дограбовувати Україну. Ми, ветерани лісової галузі України, а також ті, хто співпрацює з цією важливою галуззю відносимось до керівників Держави з презирством не через те, що вони грабують останнє, що є Україні, ми їх не поважаємо через те, що вони думають, що ми – стадо овець не здатних аналізувати ситуацію. Лісівники України ніколи не стояли осторонь від буремних подій в Україні, були на передовій, віддавали останнє, що в них є задля нової, чесної і не корупційної влади.

Тепер конкретно за лісову галузь. До приходу горезвісного Сівця В.М. галузь не була корумпована – налічувала 90 тис. працівників і мала дисципліну вищу, ніж в армії. Жодної схеми ні на зовнішньому, ні на внутрішньому ринку збуту сировини не було – всі працювали на державу. Не стало Януковича позбулися і Сівця – злодюга втік в Москву. Наскільки нам відомо вкрав для себе, Клюєва і Януковича близько 1 млрд. грн. – матеріали зібрані СБУ знаходяться в заступника Генерального прокурора України Говди Р.М… Ми впевнені, шо при Шокіну В.М. ніяких дій по арешту (навіть заочному) Сівця не буде – Сівець сам розповідає в своїх телефонних розмовах з начальниками управлінь, що він Шокіна купив. Це схоже на правду, адже 60 томів цієї справи, яку першими почали "розкручувати" австрійські антикорупційні органи – лежать уже півроку в Генеральній прокуратурі. Прийшов в галузь після Сівця Черняков – представник від "Свободи" Тягнибока. Ми надіялись, що цей майстер лісу буде працювати чесно, адже він хоч і делетант в лісовій справі, та прийшов на хвилі революції. Помилились.

Цей незграбний чоловік був пішаком в руках Тягнибока і крав точно по такій-же схемі як і Сівець. Підприємствам-експортерам було визначено скільки і за який вид продукції потрібно платити. Начальники обласних управлінь сліпо і самовіддано виконували всі вказівки Чернякова і міністра АПК у вишиванці – Швайки.

Два слова про "своїх". "Свої" – це Ткачуки, Бондарі, Грицайчуки, Шершуни, Кошини, Колісники і деякі інші. Ці кандидати і доктори наук вчасно зорієнтувалися і почали красти в своїх областях, адже був приклад з Києва. Створили малі підприємства і почали "санітарити" дубові та соснові насаджені заради власної наживи. Головним в їхній роботі стало правило – вчасно занести "данину" губернатору області, а також правоохоронцям.

З'явились блюдолизи і в Агентстві, такі як: Крикун Р.П., Прафенюк В.А., Святецька А.В., Байраківська Г.Б., які покірно виконували і виконують будь-які найстрашніші для галуззі розпорядження аби тільки утриматися на посаді. Адже у них – сім'я. А чи подумали вони за сім'ї тих, хто залишився без роботи – а це – починаючи з 2015 року 40 000 чоловік?

А тепер про сьогодення. Прем'єр Яценюк А.П. з подачі міністра АПК Павленка О.М. призначив головою Держлісагентства Ковальчука О.П. і відрекомендував його, як "кризового менеджера", але ж цей Ковальчук в лісі не був жодного разу, навіть грибів не збирав.

Спочатку думали, що людина чесна, була 2 роки в Грузії, має економічну освіту, підбере досвідчених заступників, адже Черняков працював без заступників – так легше красти, можливо проведе деякі реформи бо треба ж виконувати придуману кимось із членів коаліції дилетантські зміни у ведені лісового господарства. Знову помилились. Ковальчук, разом з своїми колегами з фірми "Райз" прийшов не тільки красти, він прийшов знищити галузь, яка одна з небагатьох ще "жива" в цій державі. Ковальчук – це близька людина до Яценюка, Іванчука, Мірошниченка (того що в "Самопомочі") і звичайно до міністра АПК Павленка з його заступником Краснопольським.

В цих нуворушів є чіткій план: створити одне велике підприємство (холдинг) в Україні для того, щоб переробляти і продавати деревину. Поставлять на чолі цього підприємства свою людину і будуть за безцінь забирати в бувших лісгоспах (вони будуть безправними філіями) деревину, переробляти її на своїх підприємствах і експортувати. Звичайно ж буде перепадати і "Сєні" – адже він тоді вже не буде Прем'єром. Отакі реформатори і отака чесна "Самопоміч". Ми, ветерани галузі і експортери звертались 3 рази за останні півроку і до Президента, і до Генпрокурора, і в СБУ. Відносно Сівця написали офіційні листи в СБУ три бувші голови Держлісагентства (Шершун М.Х. відмовився підписати лист тому, що сам сприяв Сівцю і в його призначенні та в його діяннях).

Результат наших звернень нульовий, більше того – Ковальчук призначив своїм першим заступником 24-х річну дівчину, яка поки-що не знає, що таке сосна, а що таке береза. Ми віримо, що вона здібна і вивчить породи дерев, але кадри в галузі (а вона призначена головою конкурсної кадрової комісії) вона не в змозі вивчити ніколи, адже не була ні разу в жодному лісництві чи лісгоспі. Тільки один приклад: вона особисто, разом з Ковальчуком, виконуючи волю одного з заступників голови адміністрації Президента хоче назначити начальником волинського обл. управління Кватирка, явного корупціонера, судимого, якого ненавидить вся Волинська область.

Шановні Артем Сергійович та Назар Іванович, справжні патріоти галузі, а особливо ті, що повернулися з зони АТО не будуть спокійно дивитись як нуворуші, типу Павленка – Ковальчука будуть знищувати лісову галузь. Ці перевертні будуть обов'язково сидіти у в'язниці – адже ще більш нагло використовують схеми Сівця і грабують державу. Їхні банківські рахунки знаходяться там же, де й рахунки фірми "Райз", в Сінгапурі. Ми звертаємось до всіх чесних працівників галузі – якщо в найближчий час не буде змін в галузі їхати з областей в Київ. Профспілки галузі виявились більш принциповими чим начальники управлінь.

Вам, шановні Артем Сергійович та Назар Іванович, ми віримо. Візьміть матеріали відмивання коштів в лісовій галузі у співробітників СБУ та Генпрокуратурі.

Лісова галузь має працювати на Україну!
 

Madagaskar

1 Коментар “Звернення лісників до керівників нових антикорупційних органів України

  1. forester18 сказав:

    Те що пише автор Мадагаскар -що галузь не була корумпована до Сівця -свідчить про те що автор міг бути причетним до перед -Сівцевого дерибану…мушу сказати що дерибан був не менший і навіть нагліший – особливо того що стосується експорту…особисто знаю як в середині 90 вирізали черешню наприклад у Вінницькій області як дрова – хоча наприклад в Германії -куди вона йшла -черешня коштувала в -2-3 раз дорожче дуба…правда ті вінницькі лісники навіть поняття немали про таку долю черешні і її ціну…тоді почався і дерибан дубу -дров’яні колоди по 3 метри -діаметром мабуть 24 і вище – десь здається по 10-чи 20 доллярів куб для лісгоспів ..а як натягнули із заготовками під паркет??? – не треба про це Мадагаскар забувати а далі автор писав досить вірно чесно і об’єктивно – він описав і Шершуна з Грицайчуком як своїх приближених злодіїв -авторитетних та професіональних . Звідки дії -насилля по відношенню до цих злодюг -адекватні і своєчасні…останнє попередженя Чаушескам…

Залишити коментар