Волинський ліс: «Компроміси» Володимира Гунчика і Христини Юшкевич.

Проглядаючи місцеві і всеукраїнські ЗМІ, я якось не помітив важливої інформації (якщо її можна так назвати, зважаючи на якість подачі): 9 грудня у Волинській ОДА за участю її голови Володимира Гунчика, т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів України (ДАЛРУ) Христини Юшкевич, прокурора Волині Максима Киричука, представника військової прокуратури, інших керівників організацій і відомств області відбулася розширена нарада, єдиним питанням порядку дня якої було встановлення режиму лісогосподарювання на землях військового полігону в Повурську Ковельського району. Якщо детальніше, то йшлось про повернення в користування Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства (ВОУЛМГ) земель Міноборони України (МО), які зайняті лісами і виступають буферною зоною навколо Повурського військового авіаційного полігону.

Зазначені землі перебували у підпорядкуванні МО держави з 1969 року. У 90-х роках минулого століття розчерком пера одного місцевого «князя» від влади (ОДА) вони були передані в постійне користування Ковельському ДЛГ. Близько 20 років в різних судах між лісовим господарством і військовим відомством тривала судова тяганина щодо повернення земель законному користувачу, яка закінчилась у 2014-2015 роках на користь останнього. Держлісгосп при цьому ганебно програв усі апеляції. Правда, хоч і з запізненням, але восторжествувала. Ковельський лісгосп впродовж довгих років користування «на дурняк» 10-ти тисячами га землі з лісами, навіть не спромігся виготовити відповідні документи лісокористування, які виступають підставою для ведення лісового господарства.

Я підвів читача до не вельми приємного факту: поведінки і позиції на цьому зібранні голови ОДА Володимира Гунчика. Він був так званим «модератором» зустрічі з питань присвоєння того, що йому не належить і ніколи не належало. Державний чиновник високого рангу, «смотрящий» від президента, різко виступив проти рішення судів усіх інстанцій, запропонувавши знайти «компромісне рішення», яке б залишило вищезгадану землю і ліси в користуванні того ж таки лісового господарства. Що це: правовий нігілізм, цинізм, хамство і вседозволеність чиновника, чи усе в одній склянці? Його всіляко підтримувала Христина Юшкевич, «аргументуючи», що «краще ніхто не збереже ліс, ніж державне лісове підприємство». Як «зберігаються» ліси, ввірені державою ВОУЛМГ, коментувати немає потреби: за останні роки галузь перетворилась в небезпечне кубло криміналу. В області на краденому лісі функціонують понад 850 приватних лісопилок, найкраща деревина ешелонами за безцінь відходить в Європу. В цю «безцінь», як і годиться, закладена «маржа» кватирків і тих, хто забезпечує їм перебування на посаді начальника ВОУЛМГ.

На нараді виступали прокурор Волині Максим Киричук і представник військової прокуратури. Обидва правоохоронці зайняли державницьку позицію: беззаперечне виконання судових рішень і державних законів: земля належить військовому відомству держави. Крапка! Розмова велась на мажорних тонах і після виступу людей в погонах зайшла в глухий кут: їх відповідь не сподобалась голові ОДА, для якого, до речі, чужої думки взагалі не існує. В залі запанувала довга і неприємна мовчанка. Очевидці розповідають, що так званий губернатор неіснуючої губернії дуже морщився. Очевидно – від незадоволення ходом наради і різким поворотом її рішення.

Я повернусь до стилю господарювання Олександра Кватирка і його методів «зберігання» лісів. За офіційною інформацією (наказ по ВОУЛМГ, підписаний його ж рукою), за час його керівництва головним лісовим відомством області фінансова заборгованість за виконані роботи, товари, послуги та платежі у бюджети усіх рівнів зросла з 52 млн. грн. до 88 млн. грн. і продовжує зростати. Запроваджене «державно-приватне партнерство» – ціла низка злочинів, в які втягнуті сотні людей – аж до лісничого і майстра лісу. В відомстві відсутні ефективні управлінські рішення і ініціативи. З посад звільнені 5 директорів держлісгоспів, натомість розставлені «в доску» свої люди. Галузь стрімко летить в прірву, як важкий товарний локомотив з величезною силою інерції. Про кримінальні провадження, в яких він фігурує першою особою і «продаж» лісу в офшорні зони Європи можна читати чи не на усіх українських інтернет-ресурсах.

Виникає багато запитань, на які ані в області, ані на київських пагорбах ніхто не може, чи не хоче відповісти: чому, наприклад, влада не звертає уваги на фінансовий стан відомства, на його повний параліч? За рахунок чого воно має виходити з важкої фінансової кризи, крім рубки лісів і відвантаження за безцінь деревини за кодон? Що буде з волинськими лісами в найближчій і середній перспективі? Чому Кватирко і досі сидить у кріслі керівника, а не їсть баланду в Менській колонії суворого режиму?

До речі, на нараду не були запрошені представники жодного ЗМІ, крім працівника прес-служби ВОУЛМГ: їх дуже не любить як Кватирко, так і Гунчик. І лише тому, що місцеві крадії головного ресурсу області продають за кордон курку, яка несе «золоті» яйця, загальне надбання українського народу – його Величність Ліс. З цього приводу ЗМІ можуть бути задані дуже незручні запитання.

Про те, в якому соусі була «подана» інформація про нараду, можна прочитати лише на сайті лісового відомства. Я коротенько зупинюсь на методах роботи цього «рупору» Кватирка. Можна все доводити методом від «протилежного». В народі кажуть – від «балди»: існує такий заборонений журналістський «прийом». Можна через педерастію заперечувати вчення Карла Маркса, через зоофілію – вчення Чарльза Дарвіна. Можна стверджувати, що не існувало Наполеона і переконатись у цьому, лише купивши квиток в Париж. Будь-який текст можна довести до абсурду, безкінечно ретельно слідкуючи за тим, аби в кожному слові було якомога менше правди (згідно правил «мовізму» деяких журналістів). Такими «прийомами» з часом можна сформувати про галузь легенду на кшалт сказання про Іллю Муромця. І не підписуватись під інформацією, пишучи її «не злізаючи з дивана». Як кажуть, слова народні, автор невідомий.

Перманентна хвиля протестів проти горе-керівника і державного службовця Олександра Кватирка в ЗМІ, під стінами ВОУЛМГ, ОДА, місцевої прокуратури (вчора!!!), МінАПК, ДАЛР України і, одночасно, його захист Головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком і обласною прокуратурою показали реальний гнилий каркас місцевої влади, чи, швидше, те, що від неї залишилось. Народ, акумулюючи соціальні протести, давно зрозумів, що будь-які форми людської слабкості – пристрасть до грошей, марнославство, людські хиби і дефекти – усе це розглядається поза мораллю і навіть високо цінується в сучасному українському суспільстві.

Що буде далі з лісом? Таке запитання задають собі реально мислячі люди. Як розірвати кляте замкнуте коло крадіїв державного (народного) ресурсу? Де правоохоронні органи? Чому півдесятка кримінальних проваджень по Кватирку припадають пилюкою в прокурорських шафах? Запитання не риторичне…
 

Петро Чечелюк

16 Коментарів “Волинський ліс: «Компроміси» Володимира Гунчика і Христини Юшкевич.

   • admin сказав:

    На сайте без цензуры размещаются все новости, касающиеся лесного хозяйства. Принцип простой: лесники имеют право знать, что о них пишут.  Часто я резмещаю материалы : даже не читая.  В частности материалы по Волыни я не читал уже неделю, просто потому что больше думал о Чернигове и Херсоне. .. и времени не было… Ответственность за ложь или ошибки лежит на авторах публикаций или тех , кто их  первым публикует , в данном случае это  издание Волынские новости.

    Вы точно уверены, что опубликована ложь? Если "да" – подавайте в суд.

    Почему Вы решили устроить разборки на УЛ? Что Вас вообще сюда занесло? Дружба? Тогда понятно…

    Охотно верю, в то, что представитель "Свободы" предвзят: причины найти или выдумать не трудно…, но…

    И Мазурика, и Квартирко наблюдаю со стороны 1-2 года: оба нормальные люди. Первый, которого вообще даже не видел, ближе мне потому, что пытался вернуть исходный смысл лесному хозяйству, где всё больше денег и всё меньше леса.  До сих пор считаю, что Мазурик – лучшее кадровое назначение "Свободы". Второй нравится выдержкой и спокойствием  в трудных ситуациях… К Богдану Ивановичу с которым мы  по-жизни пересекались пунктиром, но очень много лет , а также  его сыновьям, отношусь дружески и никогда этого не скрывал… Но и о них размещал на УЛ  критические материалы…. Кстати о себе тоже.. . В СИСТЕМЕ к этому привыкли…

    Конечно мне не нравится углубляющийся раскол в отрасли. Убежден в том, что если "так пойдет" политические разборки  и "местничество" уничтожат лесное хозяйство страны, а возможно и страну. Но скрывать трещины, – всё равно что прятать диагноз от больного, который зная его имеет шанс правильно лечится и стать здоровым…. 

    Согласитесь: жизнь мудрее нас -она разберется по справедливости…

 1. w219 сказав:

  Кроме брызгов слюны ничего толкового не увидел в этой статье. Да вообще тут походу всегда все плохие был Колесник был плохим, не стало его Стал "лучшим")) Теперь Квартирко. Чем он так не устраивает? В данной гоструктуре которая больше напоминает сумашедший дом включая ВР и АП очень сложно ввести, что либо новое. Люди далеко не молодые руководят лесхозами и они не любят, что то менять, им бы до пенсии дотянуть да и все. Пришел новый молодой руководитель который хочет внести новшества в сферу, но его гадят со всех сторон. Если он сменил руководителей ЛГ значит так нужно. Если на их место пришли молодые тогда супер! Не мешайте работать человеку, пусть он покажет, что может в данных условиях. 

  От Модератора исходит только критика, напоминает футбольного фаната, сам играть не умеет зато всем кричит как нужно. 

  Напишите сое видение ситуации и выхода из нее. Как минимум не о том что лес варуют. Его будут воровать пока такие заплаты у людей и в этом нет ничего удивительного на мой взгляд.. 

  Хочется конкретики. Где иновации? Где современная техника? Сколько еще будут указывать руководителям как им руководить? В последнее время новости на этом портале преобритают характер капрофилии. Завязывайте с этим, давайте по существу.

  С уважением ваш пользователь.

  • canada сказав:

   Так как 21 декабря состоится сессия Волынского областного совета, на которую среди прочих вопросов вынесен на голосование вопрос рекомендации депутатов Кабмину Украины о недоверии Александру Кватырко и снятии его с дожности начальника ВОУЛОХ, вот этот одноразовый комментатор под тайным кодом w219 (как одноразовый контрацептив), которого, судя по тексту, выгнали с младших классов классической русской гимназии, не успев ему преподать курс знаков препинания и интервалов между словами, уже собирает голоса депутатов на поддержку своего, как бы сказать, «патрона» (дело связано с охотничьими угодьями). Платное поощрение (депутатам предлагается валюта), за чей счет – можно легко догадаться. Звонки, встречи, обещания, но в главы областного совета есть четкое и убедительное большинство. Будем надеяться. Организатор этой «поддержки» – он, W219, «черная моль» Волынского областного совета. Человек весь в грязи, в криминале, в воровстве как человек и как бизнесмен. О его культуре, отношению к окружающему миру и людям можно кратко характеризовать известным анекдотом о поручике Ржевском: «Поручик Ржевский приехал к Пьеру Безухову в поместье, но того не оказалось дома. «В рояль что-ли насрать?»,- подумал поручик, а вслух добавил: -Hет, провинция-с, не поймут-с…». Только фамилию «Ржевский» поменять на фамилию… Она состоят из шести букв. Другой раз скажу. Они с Кватырком одинаковые, как два куриных яйца. Бог группирует эту моль. Остап Бендер знал 400 способов отъема денег у населения. Кватырко знает 1000 способов, как удержаться на должности. 1001-й – подкуп местных депутатов. Будем ждать сессию, хотя, в принципе, это ничего не дает. Уволить Кватырка возможно только с одновременным увольнением главы Волынской ОГА, прокурора и половину МинАПК вместе с министром. Эта «черная моль» не владеет ни «великим и могучим», ни «соловьиным», но я ответил ему на его родном языке. На «соловьином» он ничего не понимает, село Сокиричи неподалеку Луцка называет Топорково.

   • forester18 сказав:

    Неможливо дивитись вже на скотську поведінку "пархатої влади" …дивіться шановні лісники – 500 млн.гривень на лісове господарство не знайшлось і десятки тисяч лісників та членів їх сімей залишаться без роботи та засобів існування – в той же час "пархата влада" – находить 1.4 млрд .гривень !!! -майже ТРИ бюджети лісників – щоби тупих продажних та злодійкуватих мусорів було на чому на грабунок народу українського возити. Ще цікаво -що ця бидлота не просто вкрала гроші на дорогі авта…порівняйте Міцубісі для мусорів -58 тисяч долларів…а найновіша адаптована поліцейська КІА – для польськї поліції -14.5 тисяч долларів..цікаво ще те що на самому тендері "прозоро" чи "офігенно прозоро" -за авта заплатили майже по 58 кусків за штуку -мабуть без ПДВ..в той час на іноземних майданчиках така авта коштує з податками- New Mitsubishi Outlander PHEV will go on sale Summer 2017 рrice From $32,995…тобто очевидно що правохоронні органи – стали дійсно органом -розкрадаючим бюджет України у величезних розмірах. По-просту місце Авакова та кодли в тюрмі – але хто його посадить коли навкруг як не моль мінірующа та гризуща …то шакалятина з АП ВР чи КМ…

    • admin сказав:

     Да – % евреев во власти много больше чем в стране, но:

     • во-первых, мы все люди и все равны….далее читайте библию…и…вам откроют…
     • во-вторых, евреи –  люди совершенно разные, более того противополжные друг другу по своим взглядам и принципам: среди них есть мои друзья и я НИКОГДА от этой дружбы не откажусь;
     • В -третих, мы всем знаем чем заканчиваются ситуации,  когда в игре, под названием, ЖИЗНЬ козырем делают "пятую графу"

     Многими вещами я возмущен  не меньше Вас… Сегодня я думаю о том, что можно реально сделать… чтобы изменить курс  КАРАВАНА, под названием УКРАИНА, который погонщики, среди которых действительно моного евреев, их родных, друзей и друзей и родстенников их  друзей…, ведут в НЕБЫТИЕ.  У них одна слабость, они точно знают как надо поступать, но если дело касается родных, друзей и родных и друзей их друзей, это знание отходит на второй план….

     Оставьте в покое евреев. Пишите конкретно: хотите о Райкине, хотите об Эйнштейне, хотите о Гройсмане… или Фиме …. из фильма с пророческим  для Украины названием, -"Ликвидация"…

     А теперь ликбез….

     Привожу пару своих ответов на вопросы одного напрдепа… которые ему не пригодились. Это данные сравнения за 3 квартал 2015 и 2016 года. Надеюсь коллеги меня уточнят и поправят.

     1. На скільки зменшилася кількість робочих місць за 2016 рік? (області, де збільшилася та зменшилася кількісто робочих місць+причини таких змін) Які прогнози на 2017?

     За год общая численность работников на предприятиях системы Гослесагентства не уменьшилась, а даже несколько увеличилась. Однако это обманчивая стабильность. На фоне мизерных зарплат наблюдался отток наиболее молодых, энергичных и профессиональных работников на предприятиях 6 областей степной зоны и некоторых структур, входящих в систему лесной науки. Авиационная база лесов была полностью ликвидирована. Некоторые предприятия (Здолбуновский агролесхоз) были реорганизованы путем слияния.

     Наихудшее положение в Запорожской области, где процент уволившихся достиг и превысил 20% от исходной численности. По ряду конкретных предприятий это показатель значительно больше: 46-47% уволившихся в Запорожском и Васильевском лесхозах Запорожской области, 44% в Степном филиале отраслевого НИИ. К ним приближаются многие лесхозы Херсонской и Николаевской областей. С учетом того, что большинство оставшихся работников находится в неоплачиваемых отпусках и не увольняются только из-за отсутствия вариантов альтернативного трудоустройства, следует ожидать продолжения и усиления оттока кадров в 2017 годы.

     Увеличение рабочих мест произошло в основном за счет развития деревообработки, уменьшения доли подрядных работ на лесозаготовках, а также перехода работников из ликвидированных агролесхозов на иные предлприятия в том числе и вновь созданные (Закарпатье). Следует отметить, что ускоренное развитие лесопиления нагосударственных лесных предприятиях прямо противоречит действующей Концепции развития лесного хозяйства, зато подтверждает тезис Премьера о том, что Украину превращают в огромную лесопилку, обслуживающую полуфабрикатами европейские страны.

     2. На скільки виріс відсоток незаконної вирубки лісів у 2016? на скільки ця цифра може вирости у 2017? 

     В лесах Гослесагентсмтва ситуация с нелегальными рубками значительно ухудшилась. На 3.7 тыс.кбм (21% )вырос объем таких рубок и на 42.5 млн грн (почти 68%) нанесенный ими ущерб. Худшая динамика зафиксирована в Запорожской, Волынской, Житомирской и Ивано Франковской областях, где объем выявленных нелегальных рубок вырос в 3-4 раза. В ряде областей с лучшими лесами – Киевской, Тернопольской, Хмельницкой, Закарпатской, Ровенской нелегальные рубки выросли в 2-3 раза. 

     При этом процент компенсации нанесенного ущерба продолжил уменьшаться и достиг позорных для государства 4%. О какой неотвратимости наказавния можно говорить ?

     Это в лесах Гослесагентства охраняемых государственной лесной охраной, на 99% охваченных электронным учетом, использующих в своей работе квадрокоптеры и фотоловушки. А что делается в значительно хуже охраняемых лесах других пользователей и вообще не охраняемых лесах и лесных полосах на землях запаса? А сколько крадется с согласия и под покровительством самой лесной охраны? 

     Статистика не показывает того, что в разы увеличились рубки наиболее ценной древесины, прежде всего крупномерно дуба, качественных стволов которого в Украине скоро будет «днем с огнем»! не найти…

     Прогнозы не утешительны…

     Очевидно, что в стратегии государственной охраны леса надо что-то менять.

     3. Які області найбільше страждають від недофінансування? 

     Херсонская, Николаевская, Одесская, Запорожская + степные опытные хозяйства УкрНИИЛХА (Степной филиал и Луганская станция)

     4. Скільки потрібно коштів для повноцінного утримання державних підприємств лісового господарства на 2017?

     Для полноценного – 700 млн.грн
     Для выживания без потери численности – 500 млн.грн.

     В перспективе, лучшим решение – на 2018 -2019 год является изменение порядка взимания рентной платы за заготавливаемую древесины и направления её на цели ведения и развития длесного хозяйство, охрану и повышение биоразнообразия лесов, а также лесоразведение (создание новых лесов)

      

      

     • forester18 сказав:

      Там де дефіцит  розуму- переходять на крик…(у Вашому випадку істерику). Пане Адмін – я вивчав багато наук – та і присутні тут читачі ще більше…так от математика історія література статистика теорія ймовірності -скажуть що я правий …з Вашого боку я бачу тільки аргументи від Задорнова(сам дурак). Не хочу рзвивати тему – публіка не та – але Ви навіть не уявляєте як вона (тема- сионізму)) розвинута у різні сторони і вже як мінімум пару тисяч років.Останнє що побажаю -читайте "Окаянные дни " Бунина…русского писателя -нобелевского лауреата – це один із моїх вчителів – а хіба може бути у "нацика" -тобто мене -вчитель -русскій – Ви розумієте що Ви зі своїм стандартним трафаретом виглядаєте смішно..

     • admin сказав:

      Вы думаете, что оно не имеет отношения к национализму и в вашем (паранаидальном?) случае его разновидности – антисемитизму?

      Ну ладно…Если и есть всемирный заговор, … если протоколы сионских мудрецов подлинные и массонский треугольник на гривне  говорит о планах  превращения Украины в колонию Израиля, то я не собираюсь обсуждать все это  на УЛ.  Я в этом не специаличст, а у  лесников другие проблемы.

       Характерно, что Вас абсолютно не задела информация о положении дел на юге. Вы, как собака Павлова, отреагипровали на то, что я пытаюсь защитить не симпатичную вам национальность….. Заметьте не конкретно Гройсиана с Порошено,к которым у меня много претензий, а народ…

      Ну а про мой "дефіцит розуму" или "істерику " читать забавно. Когда я реагировал на Ваш комментарий, то страшно хотел спать: ночь была бессонной и сегодня бокс не проспать хотелось бы…

      Среди русских полно националистов, но это не национальный признак, а отрыжка  времени…

      С Буниным- задолбали. После 21 декабря обещаю, всё брошу и прочитаю.

      Если я выгляжу смешно – это хорошо. Я  и в гробу надеюсь   выглядеть не грусто  и по мере сил повышать настроение.

     • forester18 сказав:

      Почитайте нарешті найвеличнішого російського письменника…і цікаво що Ви заспіваєте ??? чи його теж параноїком назвете??? …доречі навчіться правильно читати – я написав "пархата ВЛАДА" – а Ви зразу перекинули на націю???.(знає собака чиє сало з'їла -прислів'я яке випадково прийщло).(проти нації я немаю нічого проти і бажаю їм щасливо жити в Ізраїлі)..доречі Ви пане адмін пишете набагато кошмарніші сценарії – і вважаєте їх реальністю. Далі по теорії ймовірності -0.3% -населення – не може захопити абсолютну владу -попросіть Ваших знайомих розрахувати цю ймовірність – це не один шанс із тисячі…вийде за рамки 1 до 1 мільярда і більше. Не ображайтесь на факти – вони знаходяться поза межами наших бажань та можливстей .

     • admin сказав:

      Вы демонстрируете свою ограниченность… Никого нельзя обвинять за то, что человек не может изменить…. за национальность в том числе…  Ваше "пархатая влада" это прилюдия к еврейским погромам… Другого определения вы найти не смогли?

      По вашему самое плохое не то, что власть  лживая, вороватая  и беспринципная, – против этих определений я бы не возражал, а то что она "пархатая"? 

      Вероятность действительно мала, но только в том случае если "ум" ,"трудолюбие" и другие качества не зависит от "национальности". Если зависит – то статистические расклады будут иными.

      …."знає собака чиє сало з'їла" … Это Вы про то, что я в Биробиджане родился? Это сотни лесников в Украине знают и это не меняет мою ДНК. Что там намешено я сам не знаю. Сейчас я считаю, что абсолютно не важно где ты родился, важно кем ты умер.

      Вы длинно не отвечайте: я эту тему завтра удалю полностью… а цифры проверю…

     • forester18 сказав:

      Взагалі це я пишу лісовому товариству…читайте про " п….. владу" http://politikym.net/dosie/faermak_koshelek_yatsenuka.htm і таких фрайермарків на Уркаїні -мабуть сотня…очевидно що країна не витримає цього ганебного п…го іга – справа у тому чим це все кінчиться? – чи голодомором? чи холокостом? ..чи заморозиться десь посередині.

 2. tigris сказав:

  А ВІЗ І НИНІ ТАМ. ТАК ХТО Ж ВІДПОВІДАЄ ЗА СРС ( 100% СИРОРОСТУЩОЇ СОСНИ НА СРС В ЛІСАХ  УКРАЇНИ  ДЕРЖЛІСАГЕНСТВА, які погоджуються в дану хвилину, відводяться, рубаються, вивозяться, експортуються до Нового Року, а  2017 році будем виписувать лісорубні квитки, оформлять документально СЬОГОДЕННІ  СРС– чи мішає МАРАТОРІЙ на ЕКСПОРТ СОСНИ в 2017, діляться виділи великкої площі на кілька лісосік меньше 5га, але багато більше 3га під СРС – без обговорення з ГРОМАДСЬКІСТЮ )   ЗГІДНО РОЗПОДІЛУ ФУНКЦІОНАЛЬННИХ ОБОВ"ЯЗКІВ в ДЕРЖЛІСАГЕНСТВІ. ???????. Такі СРС і ЕКСПОРТ-ЦЕ КОРУПЦІЙНА СКЛАДОВА.  Хто дав команду директорам лісгоспів, і ЛІСОЗАХИСТУ, і ЛІСОПАТОЛОГАМ  ОУЛМГ?  НЕ БАЧУ БОРОТЬБИ З ЦІЄЮ КОРУПЦІЄЮ. ОПЕРАТИВНІШЕ (майже цілодобово) на СРС РІЖУТЬ, ВИВОЗЯТЬ, ЕКСПОРТУЮТЬ – мабуть приставили до кожної рубки РАДНИКІВ з  ДАЛР УКРАЇНИ. При аудіо-відеофіксації міняєм на стовпчиках 2016 на 2017р.р. . 

  ТАК ДЛЯ КОГО НОВІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА?  ЧИ МОЖЕ КМУ ВЖЕ НЕ УКАЗ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ?

  БІДА ЛІСУ І ЛІСНИКІВ.

  Про що можна говорить, тут вже необхідно покаятись і будем наблюдать. Які ричаги управління залишились у директорів. Захотілось дуже збагатитись і дуже швидко директорам лісгоспів. Наробили різних своїх фірм липових лісозаготівельних, переробних і реалізаторів БАРИГ, які в них відняли бізнес та включили шантаж. В нього залишилось 114 працівників (та й то лісова охорона з гріхами ) і 42тис. куб.м. заготівель та добавить ССР і ЛВР плюс перевиходи 100%. Втратив колектив разом з попередниками та й і взяв не своє.  Лісники Волині влізли в міждусобицю місцевої влади а переможців то не буде – бій виграть може і можна, але війна буде програна. Поспускали волинських парашутистів по Україні і в Київ, а варягів ніхто не любить-беруть не своє, але добре знають АРИхМЕТИКУ. Будем наблюдать. 

   

   

 3. tigris сказав:

  Чи може щось змінилось в законодавстві і нормативних документах? Необхідно ліквід з СРС( стиглих і перестійних) відкорегувати з рубками РГК в 2017р. Кому не зрозуміло-читай Інструкцію. Не знявши ліквід з РГК наступає … відповідальність. 

Залишити коментар