Наказ Держлісагентства №546-к від 16.12.2016 р. “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Ниже текст приказа. М.П.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ДКУД _______
НАКАЗ

16.12.2016
Київ

546-к

Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантних посад

Відповідно до статті 23 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби в Державному агентстві лісових ресурсів України:

Начальника Юридичного відділу (додаток 1);

Начальника Управління стратегії та економічного розвитку (додаток 2);

Завідувача Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю (додаток 3);

Заступника начальника Управління – начальник відділу мисливського господарства та полювання Управління мисливського господарства та полювання (додаток 4).

            2. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Держлісагентства та надіслати відповідну інформацію до Національного агентства України з питань державної служби.

            3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Голови Х.В. Юшкевич


2 Коментаря “Наказ Держлісагентства №546-к від 16.12.2016 р. “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

  1. Sorbus7 сказав:

    Нині  майже всі „уповают” на „реформи”. Ось зробимо реформу …., і зразу ВСЕ буде на краще! Але  в „нашому” виконанні чомусь навпаки. Часто за словом „реформа” просто банальне  лобіювання чиЇхось інтересів, з шкодою для суспільства. Так майже повсюди. Ось    і з  конкурсами на службові посади  теж, ніби і ідея не погана, а  в що вона трансформувалась?  Просто  знята  пряма  відповідальність керівництва за  недолугі призначення на посади. Як показали конкурси саме  керівник  персонально призначає на посаду, але ніби через конкурсну  ширму. А потім, „ ну що ви, це ж  не я , це КОМІСІЯ, я на Комісію впливу не маю”. Невже після всього в це хтось вірить?

    http://www.newsru.ua/ukraine/19dec2016/tuzlovliman.html

    Теж і в лісовій галузі. Ще далеко до конкурсу обізнані люди говори, про те хто буде  головою і хто буде  заступником. Так  і по цьому конкурсу –  результати відомі.  Ось наприклад по позиціЇ  «Завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю»,якщо кардинально нічого не поміняться ,  буде призначено, Любу П. , яка не тільки політично „просіла” під керівництво, але й багато зробила, щоб "розчистити собі дорогу" до посади, не особливо заморочуючись моральними принципами.

Залишити коментар