Очередной “кадровый конфликт”. Теперь на Волыни

Очередной раз убедился в том, что интуиция не подводит. Когда-то был резко против втягивания лесников в политическую жизнь и отстаивал лозунг: "Лес нужен всем: он вне политики". Не послушались. Политика пришла в лес и принесла с собой схематичную коррупцию, популизм, не профессионализм, безответственность, конфликты и проивостояния… Что я ещё забыл?. Без всякого удовольствия размещаю эту заметку. Читать и вникать нет времени. Вы взрослые: разбирайтесь сами. М.П.

Голова Волинського управління лісового господарства Олександр Кватирко «пустився берега» і наче в агонії продовжує звільняти найбільш авторитетних керівників держлісгоспів області.

Про це повідомив перший заступник Волинської облради свободівець Олександр Пирожик.

«Олександр Кватирко в черговий раз пустився берега! Цей сумнозвісний «очільник» лісової галузі на Волині, наче в агонії, продовжує мститися, зганяти злість на найдостойніших і звільняти авторитетних керівників держлісгоспів. Цього разу під його немилість потрапив керівник Турійського ДЛГ Андрій Гелетуха. Кватирко звільнив його, знехтувавши думкою колективу та громадськості, не зважив навіть на те, що Гелетуха на той момент перебував у лікарні. До речі, там він перебуває й зараз», – повідомив він.

Перший заступник Волинської облради нагадав, що це звільнення продовжило низку скандальних розправ над «незручними» керівниками, які за час керування Олександра Кватирка мали місце в Шацьку, Цумані, Горохові, Камені-Каширському, Колках, Старій Вижівці, Маневичах.

«Він нахабно ігнорує позицію як обласної, так і районних рад, довівши кадрову політику в лісовій галузі на Волині до абсурду. Як виявляється, показники успішності керівників та очолюваних ними господарств для нього не мають жодного значення, має значення особиста відданість. Замість того, щоб подякувати Андрію Григоровичу за сприяння і допомогу патріотам та ветеранів АТО в облаштуванні історичного комплексу «Вовчак. Волинська Січ», який перетворюється в один із загальнодержавних центрів звитяги УПА та національно-патріотичного виховання молоді, він його звільняє. Це вкотре підтверджує: там, де Кватирко – не лише беззаконня, кримінал та корупція, а ще й самодурство».

На думку Олександра Пирожика, очевидним є те, що Олександр Кватирко має бути звільнений з посади голови управління лісового та мисливського господарства.

Нагадаємо, що нещодавно під стінами Волинської прокуратури відбувся мітинг з вимогою притягнути до відповідальності керівництво Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 


6 Коментарів “Очередной “кадровый конфликт”. Теперь на Волыни

 1. canada сказав:

  Здесь в заголовке что-то не то… Не «теперь на Волыни». На Волыни – это перманентный процесс, который начался, едва Кватырко сунул свой зад в кресло начальника. За короткое время уволено 7 директоров лесхозов. Лучших директоров – я никогда не говорю, если не знаю. Поставлены худшие, но верные и делающие то, что им прикажет начальник управления. Приказы идут устные, потому что они все противозаконные. Подпись Кватырка может стоять разве что на счете о приобретении в контору управления туалетной бумаги (ее, кстати, никогда там нет, есть кусочки нарезанной газеты), или дворнику лопаты для очистки снега. Зарвался человек. И зарвался при поддержке местного главы ОДА и Киева. На эту «поддержку» идут колоссальные средства за счет леса. Очень зарвался. Кабы на вилах не выносили.

  • canada сказав:

   Вибачте – поспішав. Я доповню. У вбиральні управління відсутній туалетний папір. Якось в ці двері, з яких виходять з почуттям «виконаного обов’язку», зайшов один обласний функціонер. Здається, було «подвєдєніє ітогов» ще при Коліснику. Я стояв в холі управління. Функціонер вискочив з цих дверей і, не помітивши мене, обурено сам собі пробурмотів: «Навіть туалетного паперу не мають, чи, може, скінчився?..», – і голосно вилаявся через «мать-перемать». Я йому поспівчував і сказав, що він тут не те, що кінчився, а й ніколи не починався. Тут, очевидно, користуються пальцем лівої руки, як це було в мусульман при фольклорному персонажі Ходжі Насреддіну у XIII столітті. Зате сьогодні в кватирка є шлагбаум, яким він відгородився від усього цивілізованого світу, у вході в приміщення функціонує сучасний турнікет з контрольною функцією на наявність металу (як у лондонському метро), є відеонагляд, проведений ремонт кабінетів (а як же інакше, київські чиновники (чиновниці) їздять за мздою). Турнікет поставлений перед входом на 2-й поверх – до Кватирка (?????). Від кого чекає нападу місцевий князьок? За які провини і злочини? Якщо прийде народна кара, то турнікети не допоможуть. Управління – сфера бюджетна, тому виникає банальне запитання: за які і чиї засоби це все робиться? Про це – окрема розмова, тому що я ще не маю усіх матеріалів.

   • admin сказав:

    "Те що написав canada, то це квіточки, про яких і піде мова. Пан Квартирко дійсно вже не тримається берега. Вдумайтесь, майже кожного тижня, за вказівкою пана начальника, з управління відсилаються у всі лісгоспи, а їх налічується більше 25, вказівка, терміново перерахувати кошти за квіти. Таке враження, що пан начальник не те що цілодобово, а й погодинно дарить їх своїм коханкам.

    В підтвердження вказаного, надаю відскановану копію накладної (додається), яку 08 грудня 2016 року в 12 год. 47 хв. було відправлено з електронної адреси Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства на електрону адресу лісогосподарських підприємств, про перерахування останніми на розрахунковий рахунок Шаульській Ю.В. коштів в сумі 800 грн. за квіти ? А може це і не за квіти ?

    Таке враження, що у нас на Волині, відсутні будь-які правоохоронні органи."

    то комментарий пользователя  w220 , который не смог его разместить сам и написал письмо с просьбой помочь. Я выполняю просьбу, но… не понимаю в чем проблема? Пользователь нормально зарегистрировался даже дважды, но сам комментарий разместить не смог….Почему? Может быть есть проблемы о которых я н знаю? Пишите: это важно

     Копию накладной я тоже получил – поверьте наслово. Размещать нет сил: спать …спать…спать…

    Что касается цветов…на Волыни их всегда дарили … красивых и много… Но, конечно, если почти еженедельно  просьбой оплатить цвеиты озадачивают 10-20 предприятий, то это настораживает. М.П/
     

    • Branch сказав:

     Проблема прикріпити файл у коментар. У мене виходило прикріпляти лише як посилання на інтернет-сторінку через "изображение". Функція "Прікрипити файл" там відсутня. Мабуть тому він звернувся до Вас.

    • canada сказав:

     Если он зарегистрирован и не смог прикрепить файл, то только потому, что не увидел окошечка "Джерело" (под словом "коментар") и под рамкой "тема".

 2. tigris сказав:

  Про що можна говорить, тут вже необхідно покаятись і будем наблюдать. Які ричаги управління залишились у директорів. Захотілось дуже збагатитись і дуже швидко директорам лісгоспів. Наробили різних своїх фірм липових лісозаготівельних, переробних і реалізаторів БАРИГ, які в них відняли бізнес та включили шантаж. В нього залишилось 114 працівників (та й то лісова охорона з гріхами ) і 42тис. куб.м. заготівель та добавить ССР і ЛВР плюс перевиходи 100%. Втратив колектив разом з попередниками та й і взяв не своє.  Лісники Волині влізли в міждусобицю місцевої влади а переможців то не буде – бій виграть може і можна, але війна буде програна. Поспускали волинських парашутистів по Україні і в Київ, а варягів ніхто не любить-беруть не своє, але добре знають АРИхМЕТИКУ. Будем наблюдать. 

Залишити коментар