Страйкарі знову прогнали призначеного їм керівника

Про конфлікт, який стався на початку грудня 2016 року у ДП «Корюківське лісове господарство», коли його колектив висловив недовіру тимчасово виконуючому обов’язки директора підприємства В’ячеславу Чижу та вимагав відсторонити його від займаної посади, знають вже в усій Україні.

Про перебіг подій конфліктної ситуації розповідали не лише обласні видання (і наше зокрема), а й всеукраїнські ЗМІ. В розпал конфлікту до страйкарів приїздив навіть народний депутат. Але віз, тобто Чиж, як виявилося, «і нині там». Адже як пояснити те, що до справедливих вимог працівників так ніхто і не дослухався?

Тому після обіду вівторка, 3 січня, та зранку середи, 4 січня, трудовий колектив державного підприємства "Корюківське лісове господарство" знову «лихоманило». Бо після хвороби, яка тривала три тижні, на підприємство повернувся той самий т.в.о. директора і одразу ж почав політику «розхитування човна» та «закручування гайок».

Спочатку він зібрав працівників адміністрації у конторі і запевнив, що зробив висновки з попередніх подій та що відтепер все буде добре, а потім завітав у автогараж та на «БАМ», де працювала друга зміна, і почав збурювати працівників, мовляв «адміністрація лісгоспу гроші краде, а з вами, простими трударями, не ділиться…». Хвиля невдоволення знову прокотилася по підприємству і вже у середу зранку більша частина його робітників вчергове вийшла до адмінприміщення на страйк.
Їх вимога була незмінною: «Страйкуватимемо до тих пір, доки Чиж не напише заяву на звільнення!»


В’ячеслав Чиж


Кириченко і Чиж


Говорить Скоробагатий
 


Говорить голова профспілкового комітету Петро Устименко


Страйкарі

Сам В’ячеслав Володимирович намагався поговорити зі страйкарями, під’їхавши до контори і підійшовши до них разом з т.в.о. голови обласного управління лісового господарства та мисливства Олександром Кириченком, але люди навідріз відмовилися слухати його аргументи та сказали, що відтепер не хочуть його ані чути, ані бачити. Послухати аргументи страйкарів та підтримати їх прибув і депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський. Після півгодинних «перемовин» В'ячеслав Чиж повернувся до автівки і поїхав, а Олександр Кириченко закликав працівників розійтися по робочих місцях. До його прохання долучилися голова профспілкового комітету Петро Устименко та головний лісничий Віталій Скоробагатий, після чого люди таки приступили до виконання своїх обов’язків.

Р.S. Як повідомили наше видання з неофіційних джерел, тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Корюківський лісгосп» Чиж В’ячеслав Володимирович знову «пішов на лікарняний». Отже, серіал-протистояння ще не закінчено і, як пишуть у подібних випадках, «далі – буде»…

 


Залишити коментар