Закарпатські лісівники відмовились допустити на підприємство представників Держаудитслужби (ДОКУМЕНТ)

Безпрецедентний випадок стався на Закарпатті – ліквідатор Державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств” Марія Плиска-Галатиба відмовилася допустити для планової перевірки підприємства представників Західного офісу Держаудитслужби України. “Крушники” з цього приводу звернулися до управління захисту економіки Нацполіці в Закарпатській області. Хочеться зазначити, що збитки завдані державі вказаним підприємством складають близько 65 млн грн.

З цього приводу журналіст Лариса Ступак зазначила на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Для того, що б провести ревізію можливих фінансових порушень збанкрутілого державного підприємства Закарпатській Агроліс, в.о. начальника аудит служби змушена була звернутися за допомогою до поліції.

Кажуть “крушники”, що такого ще в житті не бачили, що б їх не допускали до ревізії. Схоже, що Плиска -Галатиба ( голова ліквідаційної комісії Агролісу) покаже ще таке, чого ми всі в житті не бачили! Заради того, що б ми ніколи не дізнались скільки тисяч кубів лісу вирізано та продано незаконно, під час її головування Агролісом, вона готова на будь-які ризиковані кроки, театральні вистави та істерики. Адже збитки підприємства, яке 2 роки незаконно продавало ліс і при цьому примудрилось неймовірно наростити їх розмір, становлять по різним даним більше 65 млн грн, – зазначила Лариса Ступак.


Залишити коментар