«Ми добились прийняття Закону, який повинен забезпечити розвиток деревообробної галузі», – Юрій Соловей

В останні роки в Україні спостерігається стійка тенденція до скорочення об'ємів виробництва продукції деревообробки, а натомість значно збільшується експорт необробленої деревини. Тому народний депутат Юрій Соловей добився внесення змін до Податкового Кодексу України у частині звільнення від мита деревообробного обладнання та відтермінування від сплати ПДВ на 36 місяців.

Так, якщо в 2013 році експортовано 1 324 тис.м3 необробленої деревини, то надходження до бюджетів всіх рівнів від цього склали близько 19 млн. грн. При виготовленні з цієї кількості техсировини деревинностружкових плит сума надходжень до бюджету слала б близько 169 млн. грн. грн., а при виготовленні меблів – 593 млн. грн.

Тож, відповідно до розрахунків, виробництво меблів з деревинностружкових плит в 40 разів ефективніше (через надходження податків та зборів до бюджету), ніж просто експорт необробленої техсировини, – пишуть Версії.

Саме тому, одним з пріоритетних завдань для країни, як зазначає нардеп Юрій Соловей, є створення сприятливих умов для швидкого та збалансованого розвитку деревообробного комплексу України з метою комплексної та глибокої переробки заготовленої деревини.

 «Нам вдалося прийняти законопроект, який звільняє повністю від мита все деревообробне обладнання, яке приходить із-за кордону в Україну. А також дозволяє не сплачувати протягом 36 місяців податок на додану вартість у випадку імпорту цього обладнання для використання цього обладнання у виробничих цілях. Цей законопроект, який вводить додаткові податкові і митні стимули, за моїми оцінками, дозволить створити понад 500 нових робочих місць в сфері деревообробки», – підкреслив Юрій Соловей.

Обранець переконує, що в результаті, прийняття законопроекту підвищиться інвестиційна привабливість вітчизняного деревообробного комплексу, збільшиться притік інвестицій в тому числі прямих іноземних, будуть створені десятки тисяч нових робочих місць в українській деревообробній промисловості, яка забезпечить додаткові регулярні податкові надходження до державного та місцевих бюджетів.


1 Коментар “«Ми добились прийняття Закону, який повинен забезпечити розвиток деревообробної галузі», – Юрій Соловей

 1. tigris сказав:

  БЕЗ КОМЕНТАРІВ:

  Под Киевом беспощадно уничтожают многовековые дубы

  Под Киевом беспощадно уничтожают многовековые дубы

  Возле Обухова продолжается вырубка леса.

  В Киевской области вблизи Обухова уничтожают многовековые дубы.

  Об этом сообщил волонтер Руслан Трегуб на своей странице в Facebook, передает Хроника.инфо со ссылкой на Обозреватель.

  "Мы не заслуживаем жить на этой Земле. Когда был нужен душевный покой, я ходил в лес, где росли многовековой дубы. Приводил сюда своих детей, рассказывал о нашей славной истории, о наших прадедах… Удивлялся: какой беспорядок в лесу, и почему нет хозяина, который наведет порядок, уберет сухостой и валежник, которого там множество. И вот "хозяин" нашелся – это Козинское лесничество. Они не тронули сухостой – они срезали здоровые деревья: вековой дуб и ясень", – написал он.
   

  Под Киевом беспощадно уничтожают многовековые дубы
   


   
  Вчера, 21:30 » Автор: Ирина Шуева

Залишити коментар