З почестями та подяками лісівники відправили Івана Костіва на заслужений відпочинок

Уходят последние представители " старой лесной школы"….  "Прощальным костром догорает эпоха"… Вместе с ними из отрасли уходит нечто ещё не осознанное, но принципиально важное..

Грустно…., но я надеюсь, что с Иваном Васильевичем мы не прощаемся. Он один из сегодня очень-очень редких лесных руководителей, кого с полным основанием можно назвать "публичным" лесоводом, новатором  и созидателем. Сделайте запрос в поисковике по фамилии и поймете что я знаю, о чем  говорю.  Понятно, что долгие годы Иван Васильевич жил интересами коллектива. а это значит что был вынужден "держаться в рамках" и "придерживаться курса", хотя между строк его интервью и статей всегда просматривалась личность, имеющая собственную точку зрения…… Ему пришлось проработать в непосредственной близости к Власти в области с самобытным и исключительно проблемным лесным сектором…. Сейчас у Ивана Васильевича  появился шанс вспомнить… подумать… возможно с высоты прожитых лет – переоценить… и  открыто,  – без курюр  и политеса, рассказать о жизни,  о профессии и о себе. Жду мемуаров и статей… Заметьте большинство представителей "старой школы" уходят "по-английски"…. Пора бы менять эту традицию… Дорогой Иан Васильевич!   Здоровья Вам и творческого долголетия. С уважением и благодарностью, М. Попков.

На заслужений відпочинок колектив Ужгородського лісгоспу проводив одного з найстарших працівників господарства, почесного працівника сільського господарства України, Івана Васильовича Костіва.

Майже сорок п’ять років він працював на благо розвитку лісового господарства Ужгородщини та й всього краю. За двадцять шість років на посаді директора лісгоспу, вів роботи з налагодження та посилення міжнародних зв’язків, відкривав екологічні натуралістичні екологічні стежки та багато іншого. Іван Костів перший із керівників лісогосподарських підприємств України запроваждив в Ужгородському лісгоспі систему виконання лісогосподарських заходів приватними організаціямиі.

Спільно з учнями шкільного лісництва та лісівниками зробили інформаційні стежки, облагородили територію і будівлю лісгоспу, зробили унікальні колекції рідкісних рослин і порід дерев. Ці колекції зараз дбайливо зберігаються в Ужгородському лісгоспі.

Цю людину можна назвати «Легендою лісового господарства».

– Дякую вам, Іване Васильовичу, за вашу багаторічну сумлінну працю! – Сказав у своєму зверненні директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, – ви зробили дуже багато для розвитку лісової галузі, і ми відпускаємо вас з почуттям смутку. Але, тим не менш, ви залишаєтеся разом із лісівниками, і ми завжди чекаємо вас в стінах нашого «зеленого будинку».

Довгих років і успіхів побажали Івану Васильовичу його колеги, з якими він пропрацював багато років, а також молоді колеги, які переймають досвід від своїх мудрих наставників.

Зі словом подяки до колективу і керівництва звернувся і Іван Васильович Костів.

Іван Васильович поділився планами щодо подальшої роботи і впорядкування архівних фотографій для альбому з історії Ужгородського лісгоспу, на який тепер з’явився час.

Під кінець керівник лісгоспу Василь Кий від усього дружнього колективу вручив почесному лісівнику Івану Костіву подяку за багаторічну сумлінну працю у лісовому господарстві, вагомий внесок у створення, розбудову і роботу Ужгородського лісгоспу, ефективну роботу підприємства протягом двадцяти шести років. Окрім того, вперше в історії лісового господарства Ужгородщини також було запроваджено та вручено Івану Васильовичу нагороду «Почесний працівник».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити коментар