Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів

Ради тиражирования этой новости я включил сайт, который надоел мне "как горькая редька". Сразу восемь начальников упавления хотят подобрать за две недели.

Про замов я уже молчу. Состав конкурсной комиссии, -послушных там большинство,  – позволяет прогнозировать то, что КВЮ продолжит реализоват свой -"аграрный"  подход к проведению кадровой политики в лесной отрасли.  Начальником ОУЛМГ может стать любой кто имеет высшее образование по любой специальности (к примеру ветеринар или специалист по международным отношениям) и "Досвід роботи на посадах державної служби категорій  Б чи  В,   або досвід служби в органах місцевого самоврядування,  або досвід  роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років". Наплыв желающих может быть огромен. Его ограничивает  лишь максимально сокращенный срок подготовки документов … Я советую лесоводам принять массовое участие в конкурсе, что бы комиссии было из кого выбирать.  "Цену вопроса" узнаем и  обсудим потом. М.П.

З 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів України оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів.

Зокрема, конкурсний відбір оголошено на посади начальників Запорізького, Івано-Франківського, Луганського, Рівненського, Харківського, Хмельницького, Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства і Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства; перших заступників – головних лісничих Дніпропетровського та Миколаївського обласних управлінь лісового та мисливського господарства; заступника начальника – головного інженера Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – завідувача сектора планування та економічного аналізу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – начальника відділу фінансів та економіки Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступника начальника – завідувача сектору економіки, фінансування та планування Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Термін прийняття документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу. Конкурсні відбори розпочнуться з 20 березня 2017 року.

З загальними умовами проведення конкурсу та спеціальними вимогами до осіб, які претендують на зайняття посади державної служби категорії «Б» можна ознайомитися на сайті Держлісагентства у рубриці «Конкурсний відбір керівників» за посиланням.

Склад конкурсної комісії для проведення конкурсу
20.02.2017

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства
лісових ресурсів України
06 грудня 2016 року № 451
(із змінами, внесеними наказом Держлісагентства від 20.02.2017 № 53)
 

СКЛАД

конкурсної комісії для проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад державної служби
в Державному агентстві лісових ресурсів України

Бондар Володимир Налькович -Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України – голова комісії

Члени конкурсної комісії:

Романовський Володимир Францевич – начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів

Шеремет Іван Миколайович -– начальник Управління мисливського господарства та полювання

Байраківська Галина Борисівна – начальник Відділу бухгалтерського обліку та звітності

Дудка Віталій Петрович – – начальник Юридичного відділу, заступник голови комісії

Гора Світлана Миколаївна – головний спеціаліст Сектору з персоналу

Полякова Любов Володимирівна – – завідувач Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю

Представник Міністерства юстиції України* – згідно поданої кандидатури 

 


19 Коментарів “Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів

 1. Мисливець на корупціонерів сказав:

  Шановний tigris. Ви пишите: "ОЗВУЧУЄМ ВСІХ – крім Луганськ, Миколаїв, Херсон". А насправді прізвищ ніяких не називаєте. То назовіть їх призвіща. Хто вони??? 

   

  • tigris сказав:

   Кому прогинаться ті нехай і пишуть. Якщо не в"їзжаєш – значить не твоє. Рубай (коли) дрова.

   УАЗ-ПАТРІОТ це не те про що необхідно дути мильну бульку. По Києву не бачив, щоб хоч один керівник їздив на такому авто. Купив ну й купив – ціна реальна. Не пішком ходить. Нехай хоч масла позаливають (в одному із агрегатів не має олив). Він я думаю вже пожалів, що купив цей конструктор для дорослих. Мені приходилось закуплять це чудо. В перші дні в кожному вийшов з ладу хоч один агрегат (масла не було). Необхідно брати джіп. Без письмового дозволу ніхто закупівель не проводить. Хочеш писать – напиши за належністю. Не про це необхідно писати на Харьківщині і не туда. Займись випалюванням і реалізацією деревного вугілля. Впливом на довкілля. За чиї кошти придбані/виготовлені риторти, може вони з ж/д цистерн (з під чого вони).  Відчепись.

   • Мисливець на корупціонерів сказав:

    Якщо не знаєш реальних прізвищ то не корчи з себе велике ЦБ. Тобі було поставлено конкретне питання знаєш призвіща назови, а якщо не знаєш то закрий пельку. І реально відчепись

    • admin сказав:

     Два достойных человека, находящихся в разных ситуациях, но защищающих одно и тоже, видят друг в друге "СТРАУСОВ" и "ДАУНОВ"… Смешно!?  

     Все чаще думаю о том, что нам надо формально объединяться и становиться легальной силой, защищающей простые вещи – УКРАИНСКИЙ ЛЕС, УКРАИНСКУЮ ПРИРОДУ и УКРАИНСКИЙ ЛЕСНОЙ СЕКТОР…  Каждый из нас это делает и сейчас, но вмеру своих ограниченных сил и опыта…Объединившись мы можем стать весомой силой…. Как там у Маяковского…. "сдайся враг – замри и ляг…"?

     У каждого из нас свой опыт, свои источники информации, свои друзья и возможности… Может объединиться на благо ЛЕСА и ГОСУДАРСТВА, не привязываясь к структурам, которые себя давно дискредитировали, – "Товарищесто лесников ." и ему подобные… 

     Это общие фразы… Но я обещаю вернуться к теме поднятой "Охотником за ко…" по сути…Дайте только рассчитаться по накопленным долгам… Им проделана громадная работа. Её надо прочитать, осмыслиить, проверить…. Это требует серьезного отношения и времени… Хотя итог можно преположить…

      

      

     • Мисливець на корупціонерів сказав:

      Мне только одному кажется или всем тоже, что в коментах тигриса нету логики?  Такое впечатление что эти коменты пишет неадекватний человек в стиле аля "Что вижу то пою"

 2. tigris сказав:

  Ні взяти-ні добавити.

  "Вумних" багато – чесних мало.

    у них на увазі один -архіважливий момент – як дерибанити та красти далі – при тому що привертати уваги менше ..ну красти тихо -в ничку…звісно -щоби грабити далі -потрібно на ключових дерибанах -ставити своїш шістьор -поддєльніків. Так що -такі поняття як розумний чесний професійний – в верховному кодло-кагалу "нєканають" . В нинішньому КМ АП та ВР -очкують злодії та аморальна бестолочь -яка звісно і підганяє "фраєров" та "бидло" -на бугрів та олігархофренів -горбатитись пожиттєво.При нинішній "воро-владі" -ніхто ніколи -чесну людину на будь-який відповідальний пост не поставить -це АКСІОМА -бо може бути великий шухер -а кому це потрібно -згадаєте справу Гордієнко ???

  Прошу вибачення за плагіат.

  • forester18 сказав:

   Виступають буває тут різні "кандидати в шухера" …брехун на брехуну сидить -і злодій злодієм поганяє. Неможливо у нас час стати суспільно та лісо-корисним директором. В лайні троянди не пахнуть – так що можете абсолютно впевнено уявляти кожного пересічного кандидата …або дебіл -який не знає куди він стає..або дерибанщик -знає куди стає -і готовий за це платити -маючи на увазі -що свій хабар він відіб'є за перший місяць… До пана tigris…дивлюсь що Ви пишете і думаю що це я написав!!! Завітайте будь ласка на https://www.facebook.com/groups/1063372320361950/?pnref=lhc там познайомимся і можливо щось надумаємо – бо кагал продасть все …і Вашу пенсію ..і мою зарплату …не кажучи вже про ліс …і це не бачення вперед -таке вже було -просто в українців надто куца пам'ять …

 3. tigris сказав:

  В "КОМІСІЇ" – НЕ МАЄ ЖОДНОГО ЧЛЕНА І ГОЛОВИ, ЯКІ Б ХОЧА Б ПРАЦЮВАЛИ В ЛІСІ. ОДИН ХОЧ ТАКСАТОРОМ БУВ. 

  УВАГА:  СЛУХАТИ УВАЖНО.

  ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ, якщо УЛ-не злякається.

  ДОЗОВАНО.

   

   

  УВАГА ПОВНИЙ ТЕКСТ СТАТТІ:

  Новости

  В лісовій галузі назрівають кадрові чистки

   

   

  Через відсутність реальних реформ, неефективну кадрову політику та корупцію, в Уряді заговорили про можливі кадрові зміни в Держлісагентстві.

  На сьогодні ліс приносить до бюджету країни близько 4 млрд. грн. А повз бюджет, за оцінками експертів, проходить ще 2,2 млрд. грн. Окрім цього в середині самої галузі, по інформації різних джерел, почали поновлюватися старі корупційні схеми.

  Як пишуть ЗМІ, на початку осені в Держлісагентстві з’явився новий заступник керівника Володимир Налькович Бондар. Він переміг на прозорому конкурсі, а згодом його ще й порекомендували вагомі люди із нинішнього складу Уряду.

  Призначаючи його на посаду, в Уряді пішли на значний ризик, адже Володимир Бондар раніше не займався проблемами лісу. Свого часу він очолював Волинську ОДА та займався політикою.

  За чотири місяці роботи в Лісагентстві Володимир Налькович Бондар, попри всі очікування, зажив не досить гарної слави. Подейкують, що підлеглі з обласних лісництв почали масово скаржитися прем’єр-міністру Володимиру Гройсману на свого керівника. Звинувачення досить серйозні: побудова корупційних схем.

  Деякі з цих скарг потрапили у ЗМІ. Зокрема лісники зі Львівщини стурбовані тим, що Володимир Бондар змушує їх щомісяця передавати йому особисто до 1 млн. грн. До речі, подібні тривожні сигнали надходять і з інших областей. Лісники скаржаться, що їх керівник погрожує незгодним кримінальним переслідуванням, посилаючись на давню дружбу з генпрокурором Юрієм Луценко. Чи ці факти підтвердилися, достеменно не відомо. Адже інформація про подібні перевірки відсутня.

  Ще одна причина для скарг у лісників з’явилася нещодавно. А саме коли Володимир Бондар очолив кадрову комісію в Лісагентстві. Журналістські розслідування свідчать, що наразі має місце корупційна схема призначень на посади. Крісло керівника лісництва коштує від 30 до 50 тис. доларів.

  На підтвердження цих звинувачень, один з клерків в лісовій галузі «злив» свою переписку з Володимиром Бондарем. В тексті, швидше за все, йде мова про гроші за посаду. Хоча яку саме достеменно не зрозуміло.

   

  Співрозмовники обговорювали і питання щодо «вуйок» на яких вплинув «аргумент з Луценко». Можливо, там йде мова про згадану вище систему «відкатів».

   

  Нерозбірлива кадрова політика Кабміну призвела до ще більшого загострення проблем лісової галузі. Як результат, зараз відбувається процес інституціональної реформи в галузі. Ліси України планують передати в підпорядкування Міністерству екології та природних ресурсів. Одночасно в Уряді заговорили про ряд звільнень. Ймовірніше за все вони відбудуться і в Лісагентстві.

  Адже є велике незадоволення: неефективним мораторієм на експорт лісу, який ледь не посварив Україну з європейськими кредиторами, а реально на незаконні вирубки не вплинув. Великі проблеми створює і імітація боротьби з лісовою «мафією» та процвітаюча корупція у відповідальних структурах.

  Политека

   

 4. tigris сказав:

  Нехай щастить, що в переводі на українську: не … шастать. Сьогодні із семи – чотири. В наступних "КОНКУРСАХ" пропозиція:  приймати участь тільки "ПЕРЕМОЖЦЯМ" по одному.  Може щоб не витрачати час провести "КОНКУРСА" одним заходом. Наступних два переможці вчора вже приймали привітання К.Ч. .

  Ставлю на "Блєстящого". Розслабся бо дуже напружений. Замітно дуже на екрані.

  Два технічних і Одна – зальотна.

  ПОВНА ДЕГРАДАЦІЯ ДЕРЖСЛУЖБИ. За то працюєм на одну корзину. Після таких "конкурсів" молодь, яка ще не виїхала за КОРДОН то довиїде. Єдине що не в "ТЕПЛУШКАХ", а за власний кошт. Не розвиваємся, а ДЕГРАДУЄМ. Повна зад…я. Закрить всі лісові навчальні заклади за не потребою. Навіщо вчитись, при таких складах комісій – РУЧНИХ. Дід Лук"ян скучає за такими.

  Локомотив швидкість набрав, хто його зупинить( можливо – партизани). 

  Кріпакам безвіз не потрібен.

   

   • tigris сказав:

    коли заберуть землю.

    Ви зовсім не в ту сторону подумали. Не все правда що на тину написано.

    Не довго чекали. Стільки випускників і стільки ВИЇХАЛО:

     

    Українці відзначилися рекордом за отриманими шенгенськими візами

    0

    Всього в 2016 році українцям видали 1,36 мільйонів короткострокових віз до країн Шенгену

    Українці за підсумками 2016 року встановили новий рекорд за кількістю виданих мультивіз в країни Шенгену.

    Про це повідомляє суспільно об'єднання "Європа без бар'єрів". З 59,9% всіх отриманих в 2016 році шенгенських віз, а саме – 817 тисяч давали можливість мультів'їзду українцям.

    Найчастіше їх видавали для поїздок в Нідерланди, Литву, Польщу та Угорщину. Менше віз видавали дипломатичні представництва Фінляндії, Франції, Іспанії та Чехії.

    Згідно зі статистикою, в 2016 році українські громадяни частіше подавали заявки на шенгенські візи і показник позитивних відповідей зріс на 15%, в порівнянні з 2015 роком. Всього власникам паспортів України видали 1,36 млн короткострокових документів на в'їзд в країни Шенгену.

    Лідером в перевагах українців залишається Польща. У п'ятірку лідерів за кількістю заявок увійшли Угорщина, Німеччина, Литва та Іспанія. Найрідше громадяни України зверталися за візами до Словенії і Норвегії.

    Зазначається, що загальний показник відмов у шенгенських візах за рік знизився з 3,4% до 3,2%.

    ЩО? КУДА?КОМУ?СТІЛЬКИ?НАСТУПАТЬ?ВІДСТУПАТЬ?ЧИ МОЖЕ НА КОНКУРСА? ЧИ Є ДЕРЖСЕКРЕТАР В МІНАПК? ВІН ПОХОЖЕ ПОТРІБНИЙ ДЛЯ КОНКУРСІВ. П…ЄМ.

  • zoro сказав:

   А ви шановний tigris  чому не в рядах конкурсантів? Хто ви – кріпак чи деградант? Сміливості вистачає лише cпітнілими пальцями на клавіатурі вистукувати. За одного такого "Блєстящого", як ви його назвали , в базарний день на здачу жменю таких як ви дають.

   Перш, ніж поливати брудом людей, подумайте чи маєте на це право зі своїми скелетами в шкафу.

   • tigris сказав:

    Хто не був той буде. Хто був той не забуде.

    Перемога за Лісовим – не здійснилась. На мою думку краще б  Лісовий залишився керівником лісу в області.

     Львів хороше і чудове місто, … … .

    "Ну програв я куме, програв". 

    Переміг знищений ареал Бука в Жолкві ( самий шикарний у всій Європі ).

    Пишу мемуари і колись можливо хтось узнає, як був знищений ареал Бука діаметром більше метра( якого більше ніколи не буде ). Дейнека все знає так, як це робота його рук.

     

    Так для чого "конкурса" необхідні і такі члени і голови Комісії? Цими комісіями ніхто не займався. Все колись буває ВПЕРШЕ. Пора вже зафіксувати порушення.

    Можливо для того, щоб виявити грамотних, професійних управлінців (керівників) та спеціалістів-патріотів в кожному відомстві, щоб потім їх відсіяти та взяти на облік і чорний список. На посади всіх рівнів призначити безграмотних бариг і даже спеціалістів, які по першому зову виконують любу команду, люблять БАБЛО тільки не Україну.

    По питанню Харькова і переможця САШІ є що говорить – немає що слухать. Довго він ховався. Пора про нього пролити світло. Хто його рекомендував? Сумські поганим вилізуть вже не для Харькова, а для України.

    НА вас і ваші діяння я 27років років дивився з низу, а тепер більше 12років дивлюсь зверху на них. Матеріали по Жолкві і Сумах по Саші – є. В мемуарах опишем. Ситуація в терорганах – це не питання. Просто на даному етапі нікому не потрібно. Хіба що провіряючі зароблять і прокурять.

    МОЖЛИВО вас щось цікавить- замовляйте завчасно. Так як необхіно можливо зафіксувати факт порушення, а дальші люба ваша прихоть(похоже ви з "комісійних"). Ну таким я ніколи не займавсь. Хіба що можливо будете ну дуже сильно настаювать на своєму проханні.

     

    ТАК ХТО ВСЕ ТАКИ ПЕРЕМІГ:

    ОСТАП?

    КУМ СТЕПАН?

     "ЗНАННЯ" – ПЕТІ ПЕШКО?

    "ВУДи" – ВСЕХ МАСТЕЙ: від Умані за Львів.

    ЧИ  МОЖЕ ВСІ РАЗОМ?

     

    Так в чому сила БРАТЕ?  –  В ПРАВДІ БРАТЕ! В ПРАВДІ!

    БРАТЕ  –  "можливо" – НБУ.

     

    Можливо із-за цього на УЛ –  пропала популярна стаття "ДАЛРУ оголосило конкурс …".  До речі з початку третього конкурсу (в реальному режимі часу-стартувала з 6857) ця стаття набрала більше тисячі переглядів. 

 5. tigris сказав:

  конкурс 29.03.2017.

  із  трійці:

  40

  8

  начальник Київського обласного та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства

  Б

  Бойко Олексій Леонідович

  директор ДП "Київська лісова науково-дослідна станція" УкрНДІЛГА

  вища, Національний аграрний університет, лісове  господарство, кандидат сільськогосподарських наук

   

  41

  СтепанецьАнатолій Миколайович

  т.в.о.директора ДО "Лісове господарство "Білозерське"

  вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

   

  42

  Васьків Тарас Ярославович

  заступник начальника Київського ОУЛМГ

  вища, ДВНЗ"Національнийлісотехнічний університет України", лісове господарство

   

  Що це воно за філіал Стороженецького технікуму в Хусті, який готує молодших бакалаврів лісового господарства та ще й ускореній програмі: універ, академія, інститут, а може … ?

  вища, ДВНЗ"Національнийлісотехнічний університет України", лісове господарство

  Де поділось слово:  ДЕРЖАВНИЙ.?   Може комісія забула дописати?

  ТАК  … … ПЕРЕМОЖЕ?

   

  ДАЛРУ   правят  –  БЕССЫ. 

Залишити коментар