Огляд пожежних автомобілів ВОУЛМГ

Протипожежний арсенал волинських лісоохоронців поповнюється. На сьогодні у державних лісгоспах загалом нараховується 20 лісових пожежних станцій, 49 пожежно-спостережних вишок, з них 32 обладнані системою телевізійного нагляду за лісовими масивами, 68 пожежних автомобілів (22 з них орендовані в місцевій пожежній охороні), лісовий пожежний танк, 42 мотопомпи, 8 лісопожежних модулів, 25 пожежних цистерн, 115 колісних тракторів з плугами типу ПКЛ-70 та інше протипожежне обладнання і засоби гасіння. /Об этом и не только в новом репортаже Светланы Мисьонг М.П./

Протипожежний танк створений на базі трелювального трактора ТДТ-55, облаштований пожежною цистерною на 3,6 куб м із самостійним закачуванням та подачею води. Попереду прилаштована конусоподібна відвальна лопата, для створення мінералізованих смуг та оперативної локалізації пожежі позаду прикріплено плуг ПКЛ-70.

 


3 Коментаря “Огляд пожежних автомобілів ВОУЛМГ

  1. forester18 сказав:

    Пам'ятаю – волинське управління гордился -що купили літак для протипожежного авіаспостереження така потрібна була та високоефективна авіамашина. Так де літак – улетів в теплі краї??? цікава його вартість -звісно куплений за державний кошт.Можливо помиляюсь …може то Рівне літало ?

Залишити коментар