Новый начальник Ровенского ОУЛМГ получил срок… испытательный…

Если честно я не имел возможности отслеживать конкурс и знаю только результат. Удивили нулевые оценки всех "бывших" и "заслуженных". Получается профессиональный уровень руководства в СИСТЕМЕ Гослесагентства растет?  Я вижу прмо пртивоположное: наверное что-то с глазамси….Не понял тираду Нальковича об испытательном сроке. Не знаю закона, но вижу двойные стандарты комиссии…Не первый победитель конкурса впервые становится госслужащим, но испытательный срок никому раньше вроде не назначали??? Ниже видео вчерашнего дня.М.П. 

 


12 Коментарів “Новый начальник Ровенского ОУЛМГ получил срок… испытательный…

 1. admin сказав:

  Поэтому даю пару первых  (их много) ссылок на публикации о победителе, которые нашлись в архиве  УЛ и иных источниках. 

  http://www.lesovod.org.ua/node/27162

  http://www.lesovod.org.ua/node/29587

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_8cd0ccb9-4885-4fc5-bd2b-39e7f68385cf

  http://www.lesovod.org.ua/node/18506

  http://dubrvisnik.blogspot.com/2014/09/blog-post_43.html

   

  • Branch сказав:

   Стаття 35. Випробування

   1. В акті про призначення на посаду суб’єкт призначення може встановити випробування з метою перевірки відповідності державного службовця займаній посаді із зазначенням його строку.

   2. При призначенні особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов’язковим.

   3. Випробування при призначенні на посаду державної служби встановлюється строком до шести місяців.

   4. У разі незгоди особи з рішенням про встановлення випробування вона вважається такою, що відмовилася від зайняття посади державної служби. У такому разі застосовується відкладене право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби. Якщо конкурсною комісією такого кандидата не визначено, проводиться повторний конкурс.

   • admin сказав:

    Но мне кажется, что многие назначенцы (Харьков, Хмельницк, Киев) тоже впервые попали на Госслужбу (их биографии не публиковались, поэтому я могу ошибаться). Для них об испытательном сроке речи не было. Или я прослушал? 

    • kverkur сказав:

     А як це зв"язати з конкурсом на посаду Голови Держлісагенства?

     Цирк та й годі. Юшкевич після конкурсу  півроку Т.В.О. Що таке передбачено умовами конкурсу?

     • tigris сказав:

      Набирав два рази текст його викинуло із сайта.

      Затронув чіюсь персону.

      Установка на якісь звуки/слова.?

      контрольний. 

     • admin сказав:

      Регистрация на сайте пока заблокирована, но все кто зарегистрирован должны свободно оставлять комментарии.  Никаких ограничений и контролей нет. Кроме того Ваш вопрос и другие свежие  комментарии разместились  без проблем …

     • tigris сказав:

      Завжди тримаю слово і ніколи не брешу, хоч інколи це приносить мені вред. ( після того, як побував …, там посади і гроші не потрібні :  і ворогам не бажаю ). Щоб про людину щось говорить/писать необхідно не один пуд солі з"їсти. Приходилось звільняти шість керівників терорганів по люстрації. Про це ніхто не пише, а різну хрень пишуть і нашіптують. Оприлюдніть наказ і потім пишіть, що в голову взбреде. До речі ні один голова ОДА не заступавсь, крім проходімців ( був один міністр і його наступники, які пішли по статтях різних-мене це не цікавить,коаліційна угода не торкалась, а по факту був конфлікт інтересів). Була проявлена гражданська позиція. Яке ще відомство звільнило стільки по люстрації. Лісники – нікого, але залишили всіх у корита, які ще і своїх людей пропихають через ці конкурса*. Призначали б, як і призначали, але там можуть нарідні маси покошмарить.

      Тепер ці, яким не провели люстрацію всякими манівцями запихають своїх людей на посади всіх рівнів через ці конкурса*. Що воно з них буде з приставленим человечком біля нього. Так судіть самі хто кошмарить ліс. Ті ж самі. А все, що пишеться в захист лісу малий % – остальне можна прирівняти до написів на дверях в … .     

      Не погана стаття:

      Виктор Небоженко: Узел Гройсмана и грядущие кадровые перестановки

      якщо її читати між строчок то ніщо не проходить і не пройде безслідно. Щось похоже було в КМУ вчора. Цапи відбувайли вітаються (приветствуются) при любій зміні "КАРАУЛА". Конкурсна комісія, керівництво і допущені до корита ДАЛРУ винятком не будуть. Багатий хоч лісник, хоч керівник вони переходять в розряд клієнтів.

      Своєю діяльністю/бездіяльністю, конкурсами і т.д.-ДАЛРУ довело ліс:

       1. ОУЛМГ себе віджили.

      2.Лісгоспи – жде ДОЛЯ колгоспів.

      3. ДАЛРУ жде ДОЛЯ   Агролісів. Два чоловічка в Мінапк управляють всіма агролісами. Добавлять ще три і достатньо буде.

      КОНКУРСУЙТЕ* – час розсудить. Хватай хто що не прихватив. Це погляд зі сторони. Як приймавсь ЛК, Санправила, … – вирішували все бульдозером, а результати в динаміці все хужі й хужі. При В.І.С. хоч Лісовий кодекс прийняли. А тепер – ЩО? Я приймав участь у всіх цих процесах ( це окрема тема).

      ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ. 

 2. admin сказав:

  Кирило відправив повідомлення через
  контактну форму на http://www.lesovod.org.ua/contact.

  "Перед тим ,як обявити результати
  співбесіди, Налькович заявив
  Романовському: "Закон передбачає три
  місяц обовязкового випробування."Жоден з
  членів комісії йому не заперечив. "Жоден з
  членів комісії не знає, що згідно закону
  України "Про державну службу"- для осіб що
  вперше вступають на державну службу може
  бути призначено випробувальний термін
  від одного до шести місяців.Вони цього не
  читають бо їм це не цікаво. Мало того,що
  комісія корумпована, на перед знає
  переможців,та ще й низькокваліфікована.
  Цікаво,як вони, на чолі з Нальковичом
  стали службовцями такого рівня. Це наруга
  не тільки над лісниками, але й над всією
  Україною.Цікаво,хто переміг би в цих
  конкурсах,якби члени комісії були дійсно
  не залежні і професійні. Саме гірше, що
  всіх це влаштовує, всі мовчать, всі
  залякані. Закони не діють. В нормальній
  європейській країні цю комісію давно
  розігнали б і анулювали результати, а в
  нас все добре. Будуть рулить ті, хто має
  більше грошей. Боюсь, щоб це не закінилось
  новим майданом, бо рано чи пізно людям
  знову увірветься терпець. "

  Я согласен… Осмысленные вопросы уровня начальника ОУЛМГ задает один Францевич и то не всегда. Остальные озвучивают только то, о чем педварительно договорились с консуртантом в рамках своей весьма ограниченной компетенции… Ответы на такие вопросы начинаются однотипно…Что-то типа сегоднешнего перла Руслана: " согласно постанове № 1314 от 8.11. 2007…."  С такой памятью – ему на сцене людей удивлять…

  Когда-то ещё в 90-х отвечая на вопрос  ВИС, который обладая цепкой памятью любил спрашивать о цифрах, я сказал моя функция – думать, а не помнить.  Я не книжный шкаф, не жесткий диск и не интернет… Я никогда не ошибаюсь на порядок и никогда не помню точных цифр… Это нормально…

  Обратие внимание как подленько разделили оценку за ситуационые задания… Правильность и профессионализм отдельно от обоснованности и лаконичности… Большинство не желанных претендентов отшиваются на этапе ситуационных заданий за то, что ответили хоть и правильно, профессионально, компетентно, но не обосновано и не локанично.  Причина проста: их просто бояться показывать на экране одновременно с запланированными победителями. Наиболее "обоснованы" как раз те, кто знает номер и статью закона или норматива на которые надо сослаться… Их им говорят – заранее….Когда и чем это кончится?

  Я более менее знаю людей: и по личным знакомствам, и по оценкам независимых и авторитетных знакомых, и по публикациям… Поверьте выбор на Харьков, Хмельницкий, Ровно, Ивано-Франковск  НЕ ОБЪЕКТИВЕН…Алексею тоже далеко до уровня Начальника Киевского ОУЛМГ, но я не видел на голову лучших претендентов. В названных выше областях они были. Оценка этому ещё впереди…

  Что касается Майданов то это восстания…другими словами – "выпуск пара"….Эта страна напрашивается на полномасштабную революцию или гражданскукю войну…. "с мозгами и кровью по заборам" /цитата одного современного лесного классика/ М.П.

 3. kverkur сказав:

  Питання на співбесіді не цікаві і в основному ні про що. Переможець абсолютно не орінтується у законодавстві- не знає ні лісового ні земельного Кодексів, навіть не зрозумів суті запитаня про можливу передачу  повноважень до сільських рад по наданню у користування земель лісового фонду. Про які державні акти він розповідав- їх давно уже немає як паперів  – є юридичне право користування, але цього він не розуміє як видно.

  А взагалі все крутиться навколо ЕОД – це "коньок"  для спеціалістів  Держлісагенства на якому вони "зациклилися" починаючи від Сівця, який на цьому заробляв гроші, проте і ХВЮ і сьогодні його тараторить постійно, правда останнім часом дещо менше. 

 4. tigris сказав:

  Що це означає по-українські минаючи словник Даля.

   

  Демченко Олександр Григорович

  директор ДП "Холминськелісове господарство" Чернігівського ОУЛМГ

  вища, Українська сільськогосподарська академія,  лісове господарство

   

 5. tigris сказав:

  ЗЕМЛЯК  Чернігівщини (Ніжин) все таки прав. Його літературна творчість і в даний час актуальна. Читаймо: Тараса Бульбу.  

  Ну що лісники-українці помогли вам – ляхи?

   

Залишити коментар