На Тернопільщині на чоловіка, який став на захист лісу, “спустили” поліцейських та понятих-пияків?

Про таку неприємну подію пише у мережі Фейсбук Іван Ковалик.

Знайомтсь! Біля мене, на світлині, Ігор Дмитрів. Житель села Базниківка Бережанського району, який не залишився стояти осторонь, а почав боротися проти масових вирубок лісу біля його села.

Вирубки вело ДП “Бережанирайагроліс”. Вирубки були не завжди законні, що довела ревізія Бережанська районна адміністрація .
Нещодавно заступник прокурора Прокуратура Тернопільської області Мукан І.Я. на брифінгу заявив, що матеріали по цьому провадженні направлені до суду.

Ігор доглядає землю, на якій запловано будівництво табору з військово-патріотичного вихованння. Кожного літа сотні пластунів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК та інші громадські організації на цьому місці проводять до десятка наметових таборів для молоді. Традицію таборувань тут почав Іван Гавдида, ще в 90-х роках.

Коли вирубки лісу набули великих масштабів Ігор звернувся в Бережанський відділ поліції ГУ поліції України в Тернопільській обл. , який не тільки не взявся провести розслідування, а організував обшук в помешканні Ігора, на предмет наявності в нього незареєстрованої зброї. Обшук тривав 8 годин. В ньому було залучено більше 10-ти поліцейських. Понятими правоохоронці залучили двох осіб, які мають схильність до алкоголю, за свою “роботу”, як пізніше вони зізналися, отримали 20 і 30 грн.!!! Бабцю, якій на той час було 90 років винесли на вулицю, щоб перевірити її ліжко, чи не заховала вона там зброї.
Звісно зброї тоді не знайшли, а провадження закрили.

Після цієї події Ігор не тільки не опустив руки, а почав інтенсивно їздити на прийоми громадян керівниками обласних силових структур, щоб залучити до розслідування правоохоронців з області. Майже через рік Прокуратура завершила розслідування.

Отака історія, боротьби однієї людини!
Будь як ІГОР!!! 


1 Коментар “На Тернопільщині на чоловіка, який став на захист лісу, “спустили” поліцейських та понятих-пияків?

  1. forester18 сказав:

    Абсолютно типова та характерна риса для "поліції" -Уркаїни. Типові бандюгани оділи форму -получили "бобікі "_ та побігли швиденько відбити гроші -які вони потратили на те щоби пройти конкурс -раз, дати головному бандит…вибачте полюціянту -два..та і звісно собі заробити -три. На моїй пам'яті є випадки -коли такі люди як Ігор -не виживали після спілкування з міліцією(поліцією). То банальні бандити -без всяких скидок..просто у тому вариві гнилому нормальною людина лишитись не може. Це ще з радянського часу та історії.

Залишити коментар