ПРЕС-АНОНС мирної акції за порятунок Українських лісів

Эта акция, как лакмусовая бумага покажет отношение к проблемам леса и самих лесников разных областей, и общественных организаций так или иначе связанных с лесом,  и лесников-ветеранов, и просто людей которым больно смотреть на то, как деградируют леса и лесное хозяйсьтво Украины. Она покажет и то, является ли лесная охрана чем то единым и государственным…Полностью поддерживаю лидеров профсоюза …  ТЕРПЕНИЕ ЛОПНУЛО -ДОВЕРИЕ КОНЧИЛОСЬ!  ЧАС ДЕЙСТВИЙ НАСТАЛ! М.П.

  12 квітня 2017 р. об 11-00 годині – біля будинку Кабінету Міністрів (вул. Грушевського 12/2) та о 12-30 – біля Міністерства агрополітики та продовольства України (вул. Хрещатик, 24) лісівники всієї України зберуться в Києві на мирну акцію на захист лісів України. Так вони продемонструють свій протест проти політики влади на знищення лісогосподарської галузі.
Учасники акції протесту вимагають :

1. Терміново відновити фінансування лісогосподарських заходів південно-східного регіону.
 Уже другий рік поспіль держава не фінансує лісогосподарські заходи по охороні і захисту понад мільйону гектарів лісів півдня і сходу, що незворотньо веде до виникнення значних техногенних катастроф, серйозного ускладнення соціальної обстановки в цих регіонах. Лише з початку цього року в лісах виникло вже 128 пожеж на площі майже 194,5 гектарів. Близько 2 тисяч спеціалістів галузі цього регіону звільнились з роботи, понад 2.5 тисячі осіб перебували у відпустках без збереження зарплати. Підприємства на межі банкрутства. Середньомісячна зарплата працюючих у цьому регіоні від 1.9 до 3.0 тис. грн. Заборгованість із виплати зарплати складає більше 7.5 млн.грн. Весняні посадкові роботи тут не проводились. Завчасно вирощений для цих робіт садивний матеріал залишився невикористаним завдавши цим величезних збитків лісовим господарствам.
 Численні звернення галузевої профспілки щодо неприпустимості таких дій влада не чує, багаторазово обіцяних коштів на фінансування так і не виділяє.

2. Припинити практику призначення на керівні посади лісової галузі спеціалістів, які не мають фахової лісової освіти та відповідного досвіду роботи в лісогосподарській галузі.

Запрошуємо усіх небайдужих проявити солідарність до нашої боротьби ЗА МАЙБУТНЄ ЛІСУ І БЕЗПЕЧНЕ ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ НАШИХ НАЩАДКІВ !

Всього в акції візьмуть участь не менше 2000 осіб.
Запрошуємо на акцію представників засобів масової інформації.

Контактні телефони: 568-45-89, 568-45-91, 568-45-85

ЧАС ДІЙ НАСТАВ!
ЛЮДИ! НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!
ПІДТРИМАЙТЕ НАШУ БОРОТЬБУ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ!

Прес-служба ЦК Профспілки
працівників лісового господарства України
                                    


5 Коментарів “ПРЕС-АНОНС мирної акції за порятунок Українських лісів

 1. admin сказав:

  По просьбе коллег, которые солидарны с лесоводами в их требованиях , но не смогут приехать и хотели бы направить письма поддержки в адрес профсоюза работников лесной отрасли размещаю электронную почту ЦК профсоюзов работников лесного хозяйства.

  <proflis@fpsu.org.ua>,

  Если Вы хотите, чтобы Ваше письмо было размещено на УЛ продублируйте его на мою почту:

  popkovm@ukr.net 

 2. tigris сказав:

  Чим більша мильна булька тим меньший пшик.

  треій заход на сайт???????????????????????

  ЦЕНЗУРА на УЛ  ВСЕ ТАКИ  Є!  100%!

  ХТО КУКЛОВОД? 

  ХТО ПРОФСПІЛКИ?

  ХТО ГРОМАДСЬКА РАДА?  ТОВАРИСТВО ЛІСІВНИКІВ? 

  ХТО Є ХТО?

  ПРОПОЗИЦІЯ  ДО  ВИМОГ АКЦІЇ  добавити пункт – 3.

   3. Підняти рівень зарплати працівників лісової галузі до рівня  КОРУПЦІЇ  керівництва всіх рівнів  ДАЛРУ!

   

  ДАЛРУ немає, але є дорога імітація, яке нікого не захищає, нікому не допомогає, і даже майже нікому не мішає.

  Обіжені ж обіжені тільки тим, що не можуть отримати свою долю. Для бунту безсмисленного та безпощадного – такої дрібної образи малувато.

  Ситуація не достатньо дозріла.

   

Залишити коментар