Щодо кадрових змін у ВО “Укрдержліспроект”

Назвать Григория Чайку, назначенного директором после Майдана,  – "старым кадром" наверное можно, но для этого надо иметь такой-же стаж работы в отрасли, как у КВЮ.

Как можно саботировать создание карты о которой Министр ещё в прошлом году отчитался на Кабмине? Возможно Чайка виноват в том, что озвученные с трибуны Кабмина данные оказались ложью? Какие подходы до работы надо менять?  Какие коррупционные риски видит и.о. Председателя? Кто и кому платит за заказной материал " про Державне агентство лісових ресурсів та його керівництво"? Я весь этот "цирк" наблюдаю со стороны и стараюсь быть объективным. Однако, действительно создается впечатление, что отрасль хотят похоронить…Невольно приходят мысли о том, что самый простой способ достижение этой цели назначить аморальное, не профессиональное и безотказное  руководство… М.П.

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич прокоментувала кадрові зміни у ВО «Укрдержліспроект».

«Наприкінці минулого тижня було прийнято рішення про звільнення гендиректора Укрдержліспроекту. Неефективне управління, небажання змінювати підходи до ведення роботи, певні корупційні ризики, затягування роботи з оприлюднення планів лісонасаджень, саботаж створення он-лайн карти вирубки лісів… Знаходилася купа відмовок, чому те чи інше завдання неможливо виконати. А вже на цьому тижні виявляється, що керівник Укрдержліспроекту нібито був на лікарняному, коли його звільняли. Тепер, швидше за все, ще й подасть до суду. Типова схема. Старі кадри тільки так і звикли працювати, тримаючись до останнього за свої «насиджені» місця», – зазначила Христина Юшкевич на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вона звернула увагу на те, що тепер найближчим часом в інтернеті можна буде прочитати багато замовного матеріалу про Державне агентство лісових ресурсів та його керівництво.

«Хтось незадоволений, що його звільнили, хтось – що не дозволила порушити закон, не погодилася на «домовленості». Така ситуація не вперше. Ну що ж, буду тримати цей удар», – наголосила Христина Юшкевич.

Як зазначила т.в.о Голови відомства, Укрдержліспроект виконує роботи з лісовпорядкування по всій Україні. «Зокрема, від їхніх висновків залежить скільки будуть вирубувати дерев та багато інших заходів. У подальшому, коли буде досягнуто кінцевих результатів у перемовинах з міжнародними експертами, донорами, Світовим банком, то саме ця установа забезпечуватиме здійснення обліку лісів, національної інвентаризації лісів та ведення державного лісового кадастру», – написала вона.


8 Коментарів “Щодо кадрових змін у ВО “Укрдержліспроект”

 1. Branch сказав:

  "У подальшому, коли буде досягнуто кінцевих результатів у перемовинах з міжнародними експертами, донорами, Світовим банком, то саме ця установа забезпечуватиме здійснення обліку лісів, національної інвентаризації лісів та ведення державного лісового кадастру".

   

   

  • admin сказав:

   Учет лесного фонда должен был быть проведен в 2016 году. Его отсутствие объясняется позицией Гослесагентства и отсутствием финансирования этих работ.

   Национальную инвентаризацию 5 лет проводил Центр Национальной Инвентаризации лесов силами двух  партий по 3 человека. (На момент начала его работы в Украине было 24 области и АР Крым ) В 2016 году центр ликвидирован. Чем не устроила Гослесагентство его деятельность и полученные результаты я не знаю, но вновь создать его в составе Укргослеспроект  вряд ли получится.

   Лесной кадастр – пока абстракция. Да и вообще – абстракция… Просто нужна информация о лесах, как часть единого для страны Земельного Кадастра…

   По моим сведениям, руководитель проекта Профор – Эндрю Митчел (Всемирный Банк) обещал КВЮ выслать пример технического задания на проект _(-ы) по инвентаризации, выполненные в других странах, в частности Болгарии…О финансировании речи не шло. Судя по прессе Гослесагентства, переговоры о помощи в проведении инвентаризации велись с представителями Германии и Австрии… Видимо чужое ТЗ надо было в качестве "козы"…

   Что касается Леспроекта, то повышенное внимание к этой организации возникло в связи со скандальной ситуацией с проверкой в Закаратье: таксаторы не выявили тех нарушений о которых почти хором говорили на всю страну Премьер и Министр АПК… Я так понимаю, что руками КВЮ – "стрелочник" найден.

   Основной потребитель данных Учета  и Национальной инвентаризации лесов – Государство в лице Минагрополитики и Гослесагентсва, где руководство не знает, чем ГУЛ отличается от НИЛ, а повыдельная БД от лесного кадастра.. Пока оно не начнет выделять целевое и достаточное финансирование на эти работы и назначать в качестве руководителей людей понимающих зачем нужны данные о лесах и что с ними делать -ничего не будет.

 2. interfan сказав:

  Після "конкурсів" на начальників ОУЛМГ тільки зовсім сліпий та наївний буде вірити в щирість слів та намірів ХВЮ….

  Але Ліспроект – теж не "білі та пухнасті". Наприклад "не помічали" існування ПЗФ під час базового лісовпорядкування, і "лісовідновні" рубки під час неперервного лісовпорядкування прописували там "де треба". Тому ніякого бажання їх захищати у мене особисто немає.

  П.С.  Шкода якщо через це постраждають фахівці які чесно та сумлінно виконують свою справу. Не раз чув від працівників установ ПЗФ,  що таксатори у них в лісі тижні сидять, а от "фахівці" які роблять "проекти організації НПП" за аналогічний порядок сум – зазвичай в ліс і не заходять…

  • admin сказав:
   Медицину …НАХ…
   Образование – НАХ…
   Правоохранителей – НАХ…
   Гослесагентство + ОУЛМГ + директоров – НАХ….
   Науку – НАХ…
    
   …Будем надеятся, что остальные сами застрелятся…
    
   Ребята, что то тут не то…
    
   Эта страна не состоится, если не научится прощать…
   К сожалению,  есть дебилы, которые этого не понимают…
    
   Кроме того, у меня нет бабок на такое количество похорон… Легче самому застрелиться…
   • forester18 сказав:

    Не треба думати що цей порохатий бардак(ситуація на Українї) -це якесь унікальне явище. Насправді -таких бардаків було багато і вони кінчались в більшості випадків трагічно -для якоїсь частини суспільства. Були голодомори холокости гулаги іспанка тиф -голод холод вимирання канібалізм. Але якби там небуло криза рано чи пізно проходила і суспільство оживало. Наведу Вам приклади найефективнішого лікування ,звісно німецький метод. …сидять на зоні "вори в законі" і розказують як вони все життя в СССР -не робили…а один із найкоронованіших каже …а мені прийшлось працювати півтора року…всі аж підскочили..ЯК ??? ну розумієте -то було в окупованому німцями Києві – а у них розмова була коротка -вкрав -розстріляли …непрацюєш -розстріляли…прийшлось забути що я "вор в законі"…такими методами німці моментально вилічили українців не тільки в ВОВ …але і 1918 році..моментально і як не дивно абсолютна більшість тих українців поважало німців за їхній раціоналізм та вміння -навести миттєвий лад.Такі як Христина та Тарасик – швидко помандрували би в Бабин Яр а не у Британію…доречі не туди Христина возила гроші крадені закопувати -дуже модне місце серед українських олігархів-казнокрадів.

     • forester18 сказав:

      бытие определяет сознание..совершенная мысль принадлежащая Мордехаю Леви (Карл Маркс) – с другой стороны он просто озвучил то что все народы и так знают …типа с волками жить -по волчьи выть …итересно -что наш гарант был тупым студентом??? – что не знает этой знаменитой сентенции?…здесь о том .. о чём Вы Админ сожалеете…это неизбежность – на болоте ростут только поганки пиявки да вурдалаки ..не может Дюймовочка или Василиса Прекрасная жить в канализации…соответственно какое поведение Вы ждёте -от того общества в котором мы находимся. Несомненно что агенство со свитой -ворует миллиарды…да-да миллиарды гривень …может -5 скорее -10 …и вот эта погань -а как иначе назвать? -не находит –.0.5 миллиарда -что бы спасти лесное хозяйство Юга..погань – эта Кристина её замы (я абсолютно уверен что это … -даже реально и ничего неискало) …погань этот Тарасик …подберите другое слово -но я еле это мог из себя выдавить…БПП -НФ – это две банды наглых воров -запоминайте их фамилии …это конченые преступники … верхи не могут жить по новому -а низы не хотят жить по-старому ..что это???

 3. forester18 сказав:

  Цікаво -когось будуть жарити ..чи щось??? Все з області – того ж гадання. Але недавні твердження що на місце Христі – сватають такого супер-пупер-кризисного менеджера – Григоровича. Він очолював ДЗПК України – яка "залетіла " -на дерибані кукурузного кредиту від Китаю..ну в Китаї серйозні пацани ..приїхали …показали козирі і наші кризисні менеджери -ніби в штани наклали та землю заклали десь на Півдні …можливо Херсонські піски та ліси??? Далі -Григорович – добровільно подав у відставку з посту голови величезної ДЗПК??? Таких чудес не буває …видно йому запропонували більше чудо – лісове агенство..від китайців у лісі заховатись легше. Поживемо -побачимо..чергову серію " Уркаїна кримінальна -історія лісової шавки та кукурузного довгоносика.

Залишити коментар