Главой Агентства стала Кристина Юшкевич+

Это новость агентства РБК, которое активно взаимодействует с Гослесагентством. На сайте Кабмина данной информации пока нет, но думаю она соответствует действительности. М.П.

Кабинет министров Украины назначил на должность главы Государственного агентства лесных ресурсов (Гослесагентства) Кристину Юшкевич. Об этом сегодня Журналистам сказал министр кабинета министров Украины Александр Саенко. передает корреспондент РБК-Украина. "Кабмин назначил главу Гослесагентства", – сказал он.

Юшкевич победила в конкурсе на занятие данной должности 21 сентября 2016 года. До этого момента она была временно исполяющей обязанности главы Агентства.

Напомним, в течение 2017 года Государственное агентство лесных ресурсов планирует восстановить более 50 тыс. га лесов. "Лесохозяйственные предприятия, входящие в сферу управления Гослесагентства, обеспечат восстановление лесов на вырубках прошлого года", – отмечается в сообщении Агентства. В Гослесагентстве отметили, что всего с начала 2017 года сотрудниками агентства уже ликвидирован 141 лесной пожар общей площадью почти 220 гектаров.

Юшкевич стала главою Держлісагентства
14:46 26 квітень 2017

Перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич стала главою цього відомства

Таке розпорядження прийняв Кабінет міністрів України, повідомляє Politeka.

Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко заявив про це рішення вітчизняним ЗМІ. Відзначимо, що Юшкевич з червня 2016 р виконувала обов’язки голови Держлісагентства.

21 вересня минулого року вона перемогла в конкурсі на зайняття даної посади.

Раніше Юшкевич заявила, що останнім часом Укрдержліспроект (відомство, яке знаходиться в підпорядкуванні Держлісагентства) не в повній мірі виконував покладені на нього обов’язки. Тому в кінці минулого тижня було прийнято рішення про звільнення гендиректора організації.

«Неефективне управління, небажання змінювати підходи до ведення роботи, певні корупційні ризики, затягування роботи по оприлюдненню планів лісонасаджень, саботаж створення онлайн карти вирубки лісів. Перебувала купа відмовок, чому те чи інше завдання неможливо виконати», – зазначила Юшкевич.

Як писала Politeka, Христина Юшкевич раніше повідомила, що у лісгоспів південних і східних областей України немає коштів на боротьбу з лісовими пожежами.

«Питання фінансування лісгоспів південних і східних областей України стоїть дуже гостро, – зазначила вона. – Особливо зараз, в пожежонебезпечний період. Критична ситуація полягає у тому, що минулого року коштів з держбюджету виділено не було. На 2017 також немає. Держлісохорона навіть не може проводити моніторинг виникнення лісових пожеж, не говорячи вже про їх гасіння».

26 квітень 2017

https://politeka.net/ua/431841-yushkevych-stala-hlavoyu-derzhlisahentstva/

 

 


1 Коментар “Главой Агентства стала Кристина Юшкевич+

 1. admin сказав:

  Именно это определение произошедшему событию, почему-то первым пришло в голову…

  Появляется логика, которую уже давно объяснили творческие люди… Для поднятия настроения тем кто празднует и расстраивается:

   

   

   

Залишити коментар