У Києві запобігли контрабанді з України лісу на 2,6 млн грн

Столичні правоохоронці попередили незаконне вивезення за кордон лісу на суму $100 тис. (2,6 млн грн)

Про це повідомили в прокуратурі Києва, передає Еспресо.TV.

Зловмисники налагодили експорт лісоматеріалів за допомогою внесення до офіційних документів завідомо неправдивої інформації та з використанням підроблених документів.

При цьому контрабанда деревини здійснювалася через ДП "Херсонський морський торгівельний порт".

Під час проведення операції на пункті митного оформлення правоохоронці "накрили" партію обсягом понад 860 кубометрів лісу.

Крім того, під час обшуків було виявлено печатки понад 20 юридичних осіб, у тому числі іноземних, та близько 1 млн грн.

Податківці викрили схему з незаконного експорту пиломатеріалів. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції м. Києва спільно з Національною поліцією розкрили схему з незаконного експорту пиломатеріалів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначають: "У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України було встановлено, що київське підприємство-експортер уклало договір із турецькою фірмою на поставку пиломатеріалів і протягом 2016-2017 рр. уже відправило на експорт продукції на загальну суму понад 12,1 мільйона гривень.

При цьому посадові особи компанії вносили завідомо неправдиві відомості в офіційну документацію про походження товару, на підставі якої надалі здійснювалося митне оформлення лісу.

У ході проведених у рамках даного кримінального провадження обшуків виявлено та вилучено понад 1,2 мільйона гривень готівкою, 20 печаток підприємств, задіяних у злочинній схемі, три печатки підприємств-нерезидентів, чорнову документацію та інші документи, що свідчать про покупку пиломатеріалів за готівку.

Також на Херсонській митниці запобігли спробі незаконного експорту зазначеного товару на суму майже три мільйони гривень".

http://ua.censor.net.ua/photo_news/437960/podatkivtsi_vykryly_shemu_z_nezakonnogo_eksportu_pylomaterialiv_fotoreportaj

 


Залишити коментар