У судовій справі щодо нового головного лісівника Прикарпаття з’явилася нова сторона

27 квітня в окружному адміністративному суді відбулося друге засідання у справі про оскарження результатів конкурсу Держлісагенства щодо визначення кандидата на посаду головного лісівника Прикарпаття.

Як повідомлялося раніше, Івано-Франківський окружний адміністративний суд ухвалою про забезпечення позову зупинив рішення конкурсної комісії Держлісагенства, яка рекомендувала призначити начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука.

З позовом про оскарження результатів конкурсу до адмінсуду звернувся інший кандидат на цю посаду – чинний заступник голови обласного управління Роман Олійник. Він переконаний, що результати конкурсу були сфальсифіковані на користь директора ДП “Надвірнянське лісове господарство” Руслана Осташука.

Позивач сьогодні поклопотався про залучення нових матеріалів справи. Це – відеозапис конкурсу, на якому зафіксовані нібито порушення у його проведенні. Сторона Олійника попросила долучити й деякі інші конкурсні документи. Натомість відповідач надав усю конкурсну документацію.

Також нині відповідач попросив долучити стороною до справи самого переможця конкурсу – Руслана Осташука. Осташук і сам надіслав заяву до суду про своє бажання стати третьою стороною у суперечці. Мовляв, хоче захистити свої права, адже визнаний комісією переможцем у конкурсі, інформують Версії з посиланням на “Галку”.

Після годинної наради колегія суддів вирішила залучити Осташука стороною без самостійних вимог, адже рішення суду може вплинути на його права та інтереси.

У зв’язку з цією зміною суд оголосив перерву у засіданні до 10 травня, 10.00. До цього часу Осташук має ознайомитися з матеріалами справи.


Залишити коментар