Буковинські активісти Руху Нових Сил протестували у Києві проти незаконної вирубки лісів

Текст этого сообщения и лозунги митингующих в моей уставшей голове пока существют в отдельных реальностях. Я  не понял как митингующие хотят остановить незаконные рубки под лозунгами "Юра досить пиляти ліс", кто такой "Юра" тоже не понял…М.П.

Учора в Києві біля будівлі Держлісагенства відбулась акція проти незаконної вирубки лісів, де були присутні й буковинські активісти РУХУ НОВИХ СИЛ – Роман Хобзей, Аркадій Береза та Оксана Горошова.

На зустрічі з першим заступником Держлісагенства України Христиною Юшкевич представники Чернівецької області підняли питання вирубки лісів Кіцманського району, лісів поблизу села Замостя, Вижницького району, а також торкнулись кадрового питання щодо заступника директора з капітального будівництва ДП «Чернівецьке лісове господарство» Миколи Загарюка, який входить до реєстру осіб,що підлягають люстрації.

З цього приводу на своїй сторінці у Facebook Роман Хобзей пише: «Виникає двояке відчуття ситуації. По-перше – начальник Чернівецького обласного підрозділу Держлісагенства, який підписав наказ про призначення на посаду, зробив вигляд ніби мова йшла про інопланетян.

Друге – Навіщо при регіональному підрозділі існує так звана Громадська рада? Можливо все вже ПОРЄШАЛІ? і приймаються потрібні рішення? Чи вони вже В ДОЛЄ?

Третє – Заступник Держлісагенства України Юшкевич Христина Василівна пообіцяла особисто проконтролювати вище згадані питання. Дай Бог, щоб це не залишилось лише обіцянкою і перетворилось у якісь ефективні дії».

 


Залишити коментар