Євгеній Андрощук:”Запрошую небайдужих колег до обговорення та подання своїх пропозицій щодо Санітарних правил”

Краще пізно ніж ніколи. Вже майже півмісяця як Лісове агентство розіслало листи в обласні управління з вказівкою надати пропозиції щодо вдосконалення редакції Санітарних правил в лісах України. Уся неоднозначність та інколи й суперечливість окремих пунктів Правил вийшла на зовні після початку їх застосування на практиці.
У цій публікації зроблена спроба для зручності подати пропозиції і зауваження до Санітарних правил в лісах України у вигляді порівняльної таблиці. Читайте, що з того вийшло.

 

Це всього лише суб’єктивна думка окремо взятого працівника лісового господарства. Але якість Правил була б на багато кращою, коли в цю роботу включилися б науковці. Вони змогли б зробити прив’язку до Правил особливості біологічного циклу розвитку в часі, як самої хвороби, так і вторинних комах-шкідників лісу. Це зробило б Санітарні правила більш якісними і зручнішими у використанні.

Цими пропозиціями зроблена спроба дещо спростити бюрократичний супровід оформлення документації з лісозахисту та оперативного проведення санітарно-

оздоровчих заходів у максимально стислі терміни з часу їх виявлення.
Запрошую небайдужих колег до обговорення та подання своїх пропозицій. Від цього якість Санітарних правил лише поліпшиться. Адже нам потім з ними працювати.

03.05.2017 р.

 

Євгеній Андрощук

2 Коментаря “Євгеній Андрощук:”Запрошую небайдужих колег до обговорення та подання своїх пропозицій щодо Санітарних правил”

Залишити коментар