Проекты законодательных актов разработанные по заданию Кабмина от 28 апреля 2017 года

Ниже ссылки для чтения и  скачивания документов.  Для удобства специалистов, работающих с документами, какое-то время подержу эти ссылки на первой строчке…М.П.

Проект постанови ВРУ "Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України"
04.05.2017

Проект Закону України

Проект постанови

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України»

Довідка щодо відповідності зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС) проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 38 Лісового кодексу України»

Удивительно пустой документ, так как требования (вимоги) к лесному хозяйству априори включают в себя  "вимоги до заходів з поліпшення санітарного стану лісів та санітарних вимог, охорони, захисту, використання та відтворення лісів"… Я не большой знаток украинского, но конструкция … "вимоги до ….санітарних вимог" уж слишком изыскано выгдядит… Не понятно, чего хотели добиться законотворцы? Что им мешало работать?

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження єдиної державної системи електронного обліку деревини"
04.05.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови

Постанова КМУ «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження єдиної державної системи електронного обліку деревини»

Порядок реалізації пілотного проекту щодо запровадження єдиної державної системи електронного обліку деревини

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Рекомендую начать  с конца: удовольствие будет острее…  Сразу предупреждаю – побыстрому не получиться: "Анализ регуляторного воздействия" изложен на 31 странице, при чтении которых неподготовленные  особи могут впасть в коматозное состояние или почувствовать острое желание выпить… Проверено на себе… Я так и не понял, что пилотного в эксперименте, где "пилоткой" служит вся страна?

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2017 рік"

04.05.2017

Розпорядження

Пояснювальна записка

Просто 120 млн.грн ровным счетом ничего не решают….Очевидно, что пойдут эти деньги не на "здійснення першочергових заходів з охорони і захисту лісів, боротьби зі шкідниками", а на ликвидацию задолженности по зарплате и выплаты компенсаций увольняющимся сотрудникам.
 
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді"
04.05.2017
 
 
Этот документ надо почитать внимательно…, так как его принятие несет за собою много следствий, которые врядли просчитаны… Не понял зачем отменять документы, которые принимаются на один год под Бюджетный Кодекс и давно  утратили силу.? Согласитесь странновато будет выглядеть Гройсман подписывающий в 2017 году Постанову которая отменяет "Постанову Кабінету Міністрів України  від 22 лютого 2008 року № 59
«Про використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з ведення лісового і мисливського господарства, створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг»  Хотя …для Украины может в самый раз….
 
Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення відповідальності за порушення лісового законодавства та встановлення правових засад обліку та реалізації лісоматеріалів)"
04.05.2017
 
 
Промолчу надеясь на Ваши отзывы.
 
М.П.

 


1 Коментар “Проекты законодательных актов разработанные по заданию Кабмина от 28 апреля 2017 года

  1. canada сказав:

    Цей вінігрет не піддається ніякому розумінню. При читанні хочеться прийняти антидепресанти. Особливо розділ «Аналіз регуляторного впливу». Схоже не переклад «з таджицького». Какафонія. Генрі Міллер з великим (йому характерним задоволенням), описав паризький громадський пісуар 1930-років. Цей «законопроект» нагадав мені написане французьким класиком. При голосуванні такі проекти у ВР України не читаються. Це якась трилогія типу «Буденброки», поставлена раком. Документ має бути лаконічним. Сам текст – яскравий приклад відсутності в авторів не лише логічного мислення, але й мислення асоціативного, тому що ця мура написана в кліповому стилі. 90% зайвих деталей, які не мають ніякого стосунку до проблеми.

Залишити коментар