У ВОЛНОВАСІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ВАНТАЖІВКУ ЗІ СПИЛЯНИМИ МОЛОДИМИ ДЕРЕВАМИ

На одній з центральних вулиць міста групою швидкого реагування була зупинена вантажівка, заповнена деревиною. За словами 34-річного водія, він та ще група осіб законно здійснювали вирубку деревини у лісосмузі поблизу Рибинського. Однак надані документи викликали сумніви у правоохоронців.

Ввечері співробітники групи швидкого реагування Волноваського відділу поліції здійснювали патрулювання міста, коли помітили вантажівку «ГАЗ-52» з причепом, заповненим вирубаними деревами.

Водій пояснив, що працює в одній з організацій м. Волновахи, та надав документи, які дозволяють виконання робіт з проведення чистки захисних лісосмуг (прибирання повалених сухих дерев та хмизу) вздовж автомобільних доріг загального користування.

Проте під час перевірки поліцейські встановили, що вказані дерева є молодими, а спилювання їх заборонено законодавством.

За даним фактом Волноваським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України (Незаконне вирубування лісу). Триває досудове розслідування.


Залишити коментар