На Житомирщині лісова охорона попередила незаконну вирубку деревини

Сьогодні, 10 травня, лісова охорона затримала автомобіль з потенційними лісопорушниками до того, як вони встигли зробити свою "чорну" справу. Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.

Близько першої години ночі 10 травня рейдова група державного підприємства "Житомирське лісове господарство", патрулюючи масиви Левківського лісництва, помітила автомобіль Mercedes (фургон) з номерним знаком Рівненської області, який кілька разів проїхав дорогою між селами Левків та Смолівка. Ліісова охорона викликала патрульну поліцію, яка й зупинила вищеназваний автомобіль.

"У ході його огляду у фургоні виявили п'ять осіб (усі мешканці Рівненської області) та бензопилу. Лісівники мають усі підстави підозрювати, що ці особи мали намір вчинити незаконну рубку, адже подібний автомобіль із Рівненщини неодноразово був помічений під час крадіжок лісу в інших районах нашої області", – йдеться у повідомленні.

Працівники поліції склали протокол за порушення правил перевезення пасажирів та супроводили автомобіль за межі району. Упродовж ночі цей же автомобіль був помічений і в Чуднівському районі.

Нагадаємо, що з лісопилень в Житомирському районі вилучили необліковану деревину.

zhitomir.today, 10 Травня 2017

http://zhitomir.today/news/accident/na_zhitomirshchini_lisova_ohorona_poperedila_nezakonnu_virubku_derevini-id19649.html


Залишити коментар