В хащах корупції | Розслідування “Стоп Корупції”

Розслідування "Стоп Корупції" /Передача от 15.05.2017 /

|


5 Коментарів “В хащах корупції | Розслідування “Стоп Корупції”

 1. юрій сухий сказав:

  Гармонійна пара, яка вже засвітилася по по повній. Щось мені підказує, що чекає їх та сама дорога, що і сівця з дружиною. Тікайте, Вова і Христя,тікайте!Кожен при посаді проведений день- додатковий зашморг на вашій шиї.

  • Антицарь сказав:

   Підняті у сюжеті питання, справді дуже важливі для країни. Але такими методами, як монтування уривків із проплачених колишніми регіоналами (голос за кадром про «крадений ліс» це Ігор Тимочко), замовних сюжетів, ці проблеми не вирішуються.

   Якщо глянути повне відео тих подій https://www.youtube.com/watch?v=BigFG38sfm0

    то стає зрозуміло, що журналістів із партії «ВОЛЯ», «замовив» (можливо спочатку і без їх відома) колишній керівник підприємства Ігор Тимочко, котрого люди винесли із кабінету директора за його співпрацю із партією регіонів, звільнення працівників та фінансування «антимайдану».

   https://www.youtube.com/watch?v=Crj4Tl7zfdA

   Ігор Тимочко підконтрольною собі фірмою «Вектор Долина» проводив на цій ділянці заготівлю лісу, але не розкрижовував і не відвантажував ліс, а просто складав на штабелі. У п’ятницю і суботу, як «постороння» людина Ігор Тимочко провів у лісі керуючи бригадою, котру заставив збирати рештки залежаної деревини з сусідніх ділянок, на що не було жодних дозволів. А в понеділок вивіз на своєму автомобілі активістку партії «Воля» Тетяну Пришляк, на очах у неї та інших журналістів зламав колодку та відкрив шлагбаум (про що була відповідна заява у поліцію). Точно знаючи час і місце коли буде їхати автомобіль, який ліс там їхатиме і що біля лісництва чекає майстер, щоб облікувати деревину, «активісти» зупиняють лісовоз на пів дорозі та показово викликають поліцію.

   Весь ліс був облікований, на кожен автомобіль виписана товаро-транспортна накладна, це все відомо Тетяні Пришляк. Але вона чомусь про це змовчала, як і про співпрацю із регіоналами. На що тільки не підеш, заради політичного піару.

   За деякими чутками Ігор Тимочко, такими сюжетами намагається висвітлити себе, як активіста по боротьбі з незаконними рубками. Він уже ходив на конкурси на керівні посади в лісагенстві, але тоді не склалось. Тепер може бути спроба номер два.

 2. forester18 сказав:

  Може точніше сказати для лісників -лохотрон.

  попередній комент – пан Юрій Сухий назвав -“Бондар і Юшкевич ” – але очевиднло що так і проситься на язик – Базілійо та Аліса …ці дві персони -вчили Буратіну заробляти гроші на дереві. чи під деревом в країні ідіотів….абсолютно так – Updated Базіліo – Бондар та рижа Аліса -Юшкевич і хіт агенства….
  Покуда есть на свете дураки,
  Обманом жить нам, стало быть, с руки.
  Какое небо голубое,
  Мы не сторонники разбоя:
  На дурака не нужен нож,
  Ему с три короба наврёшь –
  И делай с ним, что хошь!

 3. Прохожий сказав:

   

  Боротьба наших активістів та виявлені ними факти, які ми регулярно показували в моїй програмі, призвели до звільнення голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич. Але ми не зупинимося, поки повністю не зруйнуємо стару корупційну систему. 

   

  В кінці відео показано витяг з Протоколу де йдеться про саме звільнення

Залишити коментар