ЕКС-ГОЛОВУ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА З ДРУЖИНОЮ ОГОЛОШЕНО У РОЗШУК ІНТЕРПОЛУ

Это не секрет… Хотя… 5 канал – это интересно…

Экстрадиции из России пока нет, но я думаю Виктору там тесно…

Как человек, он всегда вызывал у меня симпатию… Умный…увлекающийся… деятельный …  и не трус…Первая его Беда в том, что на 300 лет опоздал родиться… Вторая, –  в том, что  играл и выигрывал по временным правилам, которые действовали в ЕГО ОЧЕНЬ КОРОТКОЕ   ВРЕМЯ во всей УКРАИНСКОЙ ВЛАСТИ…и как спортсмен …стремился быть лучшим…

Чувства меры ему всегда нехватало и "осторожность" – это не его глагол…Кроме того, уроки истории и богословия он явно пропускал, сбегая на тренировку…  Кроме того …ПОНТЫ и БЛЕФ… из 90-х…

Знаю, что он игрок, а значит играет и сейчас..

То, что он, волей или не волей, взял на себя ВСЕ ПОРОКИ СИСТЕМЫ- считаю НЕСПРАВЕДЛИВЫМ… Выздоровление начнется только после того, как каждый начнет отвечать ИНДИВИДУАЛЬНО… А пока лесной сектор страны живет по Еванглию от Виктора…

Молитесь ребята, только без экстаза:  головы берегите… За три года без Виктора вы ничего нового не придумали…Я рад, что ушел при нем…Хотя и не попрощавшись….М.П.

За даними правоохоронців, наразі Сівець переховується у Російській Федерації

Колишній голова Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець та його дружина – громадянка Російської Федерації Марина Журавльова – оголошені в міжнародний розшук Інтерполу. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Генпрокуратуру.

"Головне слідче управління Генпрокуратури здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця та його дружини Журавльової. У ході досудового розслідування у зв'язку з невстановленням місцезнаходження підозрюваних 30 травня 2016 року їх було оголошено у розшук, а 15 листопада – у міжнародний розшук Інтерполу", – йдеться у відповіді ГПУ на запит інформагентства.
При цьому 13 лютого 2017 року ГПУ направила до Печерського районного суду клопотання про надання дозволу на заочне засудження колишнього очільника Держлісагентства. Остаточного рішення у цій справі суд поки що не ухвалив.

Крім того, відзначається, що Генпрокуратура повідомила про підозру Сівцю та Журавльовій 26 травня цьогоріч. Правоохоронці звинувачують їх у налагодженні схеми, коли іноземні покупці деревини у період з 2011 по 2014 рік оплачували так звані "маркетингові послуги" за отримання необхідних обсягів продукції. У ГПУ стверджують, що підозрювані отримали таким чином хабарів на 140 млн грн, які легалізували за допомогою офшорних компаній.

Також 31 травня 2016 року була арештована елітна нерухомість, яка належить родині Сівця.

За даними правоохоронців, наразі екс-голова Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець переховується у Росії. 


Залишити коментар