Листи у космос

Чиновники-лісівники відповіді надсилали, але не на адресу депутата

Після того, як у квітні цього року в «Галичині» було опубліковано статтю «Депутатський напір» як офіційну відповідь депутатові Брошнів-Осадської селищної ради і голові комісії ЖКГ та благоустрою Миколі Концуру, депутат повідомив, що автор публікації допустив деякі неточності, а керівники обласного управління лісового господарства і ДП «Брошнівський лісгосп» показали незнання законів України. З’ясувалося, що керівники управління і лісгоспу відповіді депутатові надсилали, але не на його домашню адресу, яку він зазначав у запиті, а на адресу селищної ради. «Галичина» ж одержала з управління лісового господарства лише копії листів, але не конвертів. Тож такі відповіді чиновників-лісівників депутат Микола КОНЦУР називає «відповідями у космос» і пише:

— Я особисто не отримував відповіді ні від заступника начальника обласного управління лісового господарства п. Р. Варварука від 10.02.17 р., ні від директора ДП «Брошнівський лісгосп», датовану березнем 2016 р. (без числа). Бо ніколи б не турбував Вас особисто і газету «Галичина», якби така відповідь мені надходила. Я звертався до цих керівників із депутатським запитом, виконуючи наказ виборців. ДП «Брошнівський лісгосп» — найбагатше підприємство в області, а киває на податки, які є обов’язковими для держави Україна. А де їхня благочинність для жителів селища? Можливо, їм потрібно повчитися у волонтерів, які допомагають на сході України? Директор ДП «Брошнівський лісгосп» п. Кузан І. М. відмовляється відремонтувати декілька метрів дороги у провулку В. Стуса, а також не знає навіть, на яку адресу надсилати відповідь на мій депутатський запит. Запрошення голови селищної ради п. Шикеринця І. Б. на сесію селищної ради — ігнорує, не з’являється».

…Депутат Брошнів-Осадської селищної ради Микола Концур у листі до нашої редакції попереджає: якщо керівники держлісгоспу і управління лісового господарства «не змінять своє ставлення, не виправлять поведінку і не вибачаться через газету «Галичина», то він буде вимушений звертатися в Держагентство лісового господарства України.

Ігор ЛАЗОРИШИН

Залишити коментар