Всупереч словами Саакашвілі, голова Держлісресурсів Юшкевич не звільнилася, а пішла на лікарняний

Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич перебуває на лікарняному, інформації про її звільнення прес-служба не має.

Про це Українським Новинам повідомили в прес-службі агентства.

"У нас такої інформації (про звільнення голови Держлісресурсів) немає. Голова агентства другий тиждень на лікарняному", – сказано в повідомленні.

При цьому колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав про звільнення Юшкевич.

"Боротьба наших активістів і виявлені ними факти, які ми регулярно показували в моїй програмі, призвели до звільнення голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич. Але ми не зупинимося, поки повністю не зруйнуємо стару корупційну систему", – написав він.

Як повідомляли Українські Новини, наприкінці квітня Кабінет Міністрів призначив головою Державного агентства лісових ресурсів Христину Юшкевич з випробувальним терміном до 10 травня.

8 червня 2016 року Кабінет Міністрів призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Держлісресурсів Юшкевич; у вересні Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала її головою агентства.


1 Коментар “Всупереч словами Саакашвілі, голова Держлісресурсів Юшкевич не звільнилася, а пішла на лікарняний

Залишити коментар