Актуальне інтерв’ю. Володимир Бучко про збереження лісових жителів

Гість вечірнього ефіру «Галичини» — Володимир Бучко, голова громадської екологічної організації «Еко-Галич». Він розповідає про міжнародний проект, який має на меті створити умови для збереження біологічного різноманіття прикарпатських лісів. А також про співпрацю екологів та лісівників, реабілітацію диких тварин і про те, як правильно відпочивати на природі, щоб не завдати шкоди довкіллю.


3 Коментаря “Актуальне інтерв’ю. Володимир Бучко про збереження лісових жителів

 1. popkov сказав:

  Ни один эколог на мой памяти Гослесагентство и его нынешнее руководство так приторно не хвалил.  Чтобы это значило?  …. особенно с учетом того, что проект начался в июне…когда все особо отмеченные в выступлении либо уже давно  были на больничном…. либо только- только вступали в должность… либо просто не могли успеть что-либо сделать? Стиль очень знакомый…

  • Володимир Бучко – один з небагатьох екологів який займає конструктивну та зважену позицію щодо лісової галузі. Бо він багато років пропрацював ( і зараз працює) в структурі ДАЛРУ – в Галицькому НПП. Не секрет, що керівництво неодноразово тиснуло на парк аби проводити побільше рубок. Нинішнє керівництво цього не робить +  підняли відчутно заробітку плату в установах ПЗФ ДАЛРУ. Вперше за весь час рівень зп став більш-менш нормальним. По охоронним зонам так-сяк ведеться робота.

   Тому я б не шукав в його словах якийсь би “підвох”.

   Доречі він гарний фахівець по чорному лелеці, проводив багато досліджень і не боїться казати, що 1000 метрів для охоронної зони забагато і треба зменшувати.

    

    

 2. forester18 сказав:

  Якщо пане Петро -“лісники” це навіп-лицеміри злодії та прахвісіанали – то українські екологи повні лицеміри та рвачі – справжнє ім’я яких – співучасники та організатори знищення українського довкілля…розкажіть як ваш “лучезарний ” еколог міністр -Курикін -одним махом руки крав -500млн.гривень…оце масштаб!!!!..
  чи бурштин??? ..якщо лісники там хоч трохи опираються -то екологи в “дєлє”…Ви згадали смілянський лісгосп абсолютно справедливо -урки безсовісні – але подивіться що там з екоологією???..то взагалі апокаліпсис під “екологічню кришою”…. https://youtu.be/xkcRExTUabM а охорона гнізд для птахів -в той час коли екологи дерибанять землю та віддають під гнізда -(вілли причали дачі маєтки чиновникам крадіям корупціонерам-тисячі гектарів заповідних земель ) -взагалі видається абсурдом та маразмом…очевидно що нинішня екологія українська це виключно злодійська структура -поставлена на контрольоване розкрадання та знищення української природи річок надр тварин.

Залишити коментар