Конотопский лесхоз просит защитить его от убийцы зубра Открытое письмо заместителю председателя Гослесагенства Украины Бондарю В.Н.

Уважаемый Владимир Налькович!

Ко мне, как директору Киевского эколого-культурного центра обратился за помощью трудовой коллектив ДП « Конотопский лесхоз «. Я давно знаю этот трудовой колектив,ездил к ним считать зубров и лично убедился как лесники Конотопского лесхоза старательно берегут и разводят зубров. Поэтому сейчас Конотопский лесхоз имеет вторую по своей численности популяцию зубров в Украине, которых там насчитывается более 40. Более того, Конотопский лесхоз, по нашему совету, первый организовал в Украине зимние экскурсии к зубрам для школьников, чтобы будущие граждане Украине с детства учились любить и защищать редких животных. По просьбе Конотопского лесхоза Киевский эколого-культурный центр неоднократно обращался в Сумскую ОГА и Минприроды Украины, чтобы в областном бюджете выделялись деньги на охрану и подкормку конотопских зубров. И это делалось каждый год. В мае 2016 г. руководство Конотопского лесхоза обратилось нам за помощью . Оказалось, что бывший работник прокуратуры по фамилии Шило С.В., силой поставленный заместителем директора Конотопского лесхоза, убил конотопского зубра и повесил в Инете свои фото с убитым зубром. Тогда мы сразу подняли шум, Шило уволили, и прокуратура возбудила на него уголовное дело. Поэтому все успокоились-вроде справедливость восторжествовала. Однако рано мы радовались. Как следует из недавнего письма мне коллектива Конотопского лесхоза, браконьер Шило до сих пор не наказан, ведение криминального впровадження № 42016201170000052 от 23.05.2016 г всячески затягивается, материалы дела пересылают из одного отделения полиции в другое, а браконьер Шило всячески хвастается своей безнаказанностью. Однако это еще не все. Сейчас браконьер Шило через суд старается восстановиться в должности заместителя директор Конотопского лесхоза, что вообще недопустимо. Уважаемый Владимир Налькович! Прошу Вас взять ситуацию в Конотопском лесхозе и с наказанием его бывшего работника Шило С.В. под собственный контроль. Нельзя также допустить восстановление его на работу в Конотопский лесхоз. Зло должно быть наказано , а справедливость должна восторжествовать.

С уважением, директор КЭКЦ, Заслуженный природоохранник Украины Вл.Борейко

На фото- браконьер Шило с убитым зубром.

 


29 Коментарів “Конотопский лесхоз просит защитить его от убийцы зубра Открытое письмо заместителю председателя Гослесагенства Украины Бондарю В.Н.

 1. Светлана Зайцева сказав:

  Це ж наскільки потрібно не поважати колектив, щоб поновити “таку людину” на посаді. Його поведінка на сьогодні надає право вважати, що він не поважає ні себе, ні колектив. Шило втратив всі моральні норми та совість.

 2. Ivan Petrov сказав:

  Слава Україні!!!

  Шановні друзі, до чого котиться світ? Як в лісовому господарстві може працювати така “людина”? Його навіть назвати “людиною” не можна. Це ж кат. Він же небезпечній для суспільства. Хто ж тоді буде захищати ліс та тварин? Мені здається, що це був перший і останній рік коли діти бачили зубрів на Конотопщині, бо після поновлення Шило їх так взагалі не стане.

 3. Виктория Яркменко сказав:

  шановна громадо, якщо цю скотиняку допустять до роботи в лісгоспі то за що стояв майдан??? за що гинули наші герої, проливали кров на Грушевського???? за те, щоб недопрокурори вбивали зубрів… ганьба нашій владі, якщо це допустить…..

  • Олександр сказав:

   Популяцію зубрів відновлювали роками. А таке мурло як Шило та йому подібні можуть розстріляти за мить. Хіба такого майбутнього ми з Вами прагнемо.

 4. Volodymyr сказав:

  Добрий день! Шановні громадяни, і це так іде боротьба з корупцією? З такими катами ми хочемо вийти до Європи??? На якій підставі поновлювати цю особу на дану посаду? І взагалі, що людина працювавши в прокуратурі, може тямити в веденні лісового господарства? А я Вам відповім… Та нічого не тямить! Він тільки те і може, що вбивати зубрів заради забави та хизуватись цим в соцмережах. Як це так, вбити червонокнижного зубра і не відповісти за це перед законом..? Та ще і вистачає нахабства знову повернутися до лісгоспу щоб продовжувати знищувати красенів зубрів… Я проти поновлення цієї особи на посаду, і взагалі в лісове господарство!!! Я хочу щоб мої діти змогли любуватися зубрами в наших лісах, а не на сторінках соцмереж таких БРАКОНЬЄРІВ як пан Шило!!! Ця особа повинна бути покарана по всій суворості закону!!!

 5. Ketrin сказав:

  Вбивство зубрів – це не основна ціль “товариша” Шило. Основною ціллю являється посада керівника лісгоспу, дорватись до влади та розвалити процвітаюче господарство. Бо на інше розуму не вистачить. Шановний Володимире Нальковичу, шановна горомадо допоможіть не допустити чергового свавілля, допоможіть зберегти підприємство . До яких пір нашому народу терпіти корупцію , чи за те наші хлопці гинуть на фронті???

 6. Цілком згоден з Вікторією. За що була пролита кров на Грушевського????
  На данний час нікого не цікавить думка колективу працівників лісгоспу. Псевдо прокурор вже “порішав” два суди на свою користь!!!! І як після цього виріти нашій владі???? Лісгосп приложив неймовірний зусиль для збереження і розмноження популяції зубрів в Конотопському районні. Працівники пишаються другою за чисельністю популяцією зубрів по Україні. І якщо наша влада таки відновить псевдо прокурора на посаді в лісгоспі, то це буде величезна неповага до простого трудового колективу і плювок в душу всій конотопській громаді! 

 7. Законність, правопорядок,  совість – незнайомі слова для пана Шила. Головне – “всьо порішать”. Наскільки ж треба зневажати людей, щоб хизуватися своїм злочином.

 8. MARK Litvitskogo сказав:

  Взагалі яке відношення має колишній співробітник прокуратури до лісової галузі, тим паче який! Можно лише здогадуватись які цілі прислідує товариш “Шило”.  Наскільки мені відомо, що “Конотопське ЛГ” відноситься не тільки до кращіх лісгоспів Сумщини, а України вцілому. Тому в жодному разі неможна джопускати такого “екс-посадовця” прокуратури до управління підприємством.

 9. Boreyko сказав:

  А вот интересно, как отреагирует нынешний руководитель Гослесагенства Украины В.Бондарь на открытое письмо КЭКЦ по поводу  ситуации в Конотопском лесхозе? Защитит ли он коллектив этого передового лесхоза от наглого браконьера-прокурора? Или сделает вид, что не заметил этот факт, который буквально взорвал Интенет?

  • Ketrin сказав:

   Шановний Водомир Євгенович, дякую Вам за підтримку ДП “Конотопський лісгосп”, за активну громадську та професійну позицію. Побільше б таких професіоналів та патріотів нашій багатостраждальній неньці Україні.

    

 10. ДА, к большому сожалению, в этой стране схемы не меняются. Крыша остается крышей, Быдло, под этой крышей,- Быдлом и т.д. Меняются только люди, которые этими схемами рулят. Жаль! Мы ведь их сами пускаем делать это, пусть путем обмана, но ведь сами-же. Хочу чтобы, хотя бы в этой ситуации, компетентные люди показали свою компетентность. Иначе, я думаю, Вас всех ребятки скоро посадят на вилы, и будут правы. Желаю всем успехов.  P.S. Я буду следить за данной ситуацией, и поверьте мне, это был только мягкий вступительный комментарий…….

  • Ketrin сказав:

   Так, шановний Олексій, Ви праві. Ми самі дозволяємо це робити. Лісоводів- професіоналів витісняють з лісової галузі, неуки займають їх місця. Та це й зрозуміло дураком, вибачте , не так складно керувати. Виконує команди “сидіти”, “лежати”, “фас” і добре. Успішно розвалили сільське господарство, за яким стояли прибуткові с/г підприємства, населені пункти і люди (трудяги). Давайте розвалимо і лісову галузь, а що ” ломать не строить”. “Слуги народні” в золоті, а народ де?????Досить мовчати, вилізайте з своїх нір бо небуде чого залишити нащадкам.

   • Ivan Petrov сказав:

    Любі дрезі, ось Вам очевидний приклад, ДП”Конотопське лісове господарство”! На чолі якого стояла людина з великої літери. Всі його заслуг перед галуззю не перелічити. Так  Ви запитайте кожного робітника лісгоспу, як вони відносяться до Леоніда Володимировича? Кожен відповість з вдячністю та повагою. Саме Він вивів підприємство на перші місця. Саме він дав людям заробітну плату гідної Європи, до якої ми все ж таки йдемо. І що з того? Що зробили наші керівники, а нічого… Підприємство вже рік без директора, а  людину, що все своє життя присвятила лісовому господарство залишили без роботи? То це так ми боремося з корупцією? Чомусь для інших лісгоспів і конкурсу не потрібно, а для Конотопсьго треба!!! Шановний Володимире Нальковичу, що ви на це скажете?

    • Ketrin сказав:

     Цілком Вас підтримую, людина дійсно достойна. Професіонал з великої літери, знавець своєї справи (справи всього життя), перевірений часом та труднощами. Тільки заздрісники можуть сказати погане слово про Леоніда Володимировича, колектив не дасть збрехати. І так бездушно викинути людину на убіччя. Пропадає віра в наш народ.

 11. Natali2702 сказав:

  Дякувати Богові знайшлась мудра людина, яка не змогла мовчати, якій не байдужа доля Конотопського лісгоспу. Про яку довіру до правосуддя може іти розмова, очевидний факт, “людина” хизується своєю безнаказаністю, сидить верхи на Червонокнижній тварині і єхидно посміхається. Хто замовчує цей факт, хто має з цього і яку вигоду? Нам простим робітникам дуже шкода своєї праці, яку ми з дорогою душею вкладаємо в розвиток лісової галузі. І не бажаємо, щоб з нашої кишені платили заробітну плату такій нелюді. Якщо комусь цікавий цей персонаж то нехай посадить його в себе заступником і платить йому заробітну плату з своєї кишені, а в нашому колективі йому не місце!!!!!!!!!!!!

 12. Ivan Petrov сказав:

  Добре, що є люди яким не байдуже майбутнє тварин та лісгоспу. Просто дивує спокій та повна апатія до ситуації обласного керівництва!!! Вікторе Петровичу, я сподіваюсь Ви це побачите, та хоч якійсь зробите висновки!!! Мені здається, якби Ви були б дійсно патріотом лісової галузі, то б ніколи такого  не допустили, я правий? Тому я прошу Вас, шановний Бондар В.Н. не допустити свавілля в лісовому господарстві на Сумщині!

 13. Boreyko сказав:

  Уважаемые члены коллектива Конотопского лесхоза, коллеги-читатели!  Я так понимаю, что есть идея  наказать Конотопский лесхоз и заменить опытного и порядочного руководителя Конотопского лесхоза В.Л.Бута на  браконьера-прокурора Шило ( типа всунуть ему ( лесхозу) шило в задницу). Затем развалить лесхоз, перерубить   лес, убить всех зубров и продать оставшееся в концессию. Вчера мы направили в Гослесагенство наше открытое письмо в защиту Конотопского лесхоза.  Поглядим, как  Бондарь на него отреагирует. Если отпиской, то нужно будет делать пикет Гослесагенства в защиту Конотопского лесхоза. Мы возьмем на себя согласование  пикета с городской властью, приглашение СМИ, выведем своих людей. Однако нужно еще и участие работников Конотопского лесхоза в пикете. Готовы ли они приехать в Киев на пикет и в каком количестве?

  Вл.Борейко

  • Ketrin сказав:

   Шановний Володимир Євгенович!

   Колектив ДП “Конотопський лісгосп” стовідсотково підтримує на посаді директора Бут Л.В. про що неодноразово звертався з листом до керівництва галузі та області і отримав відповідь, що призначення директора буде йти через конкурс. Ми законопослушні громадяни , віримо своєму керівництву і надіємось на справедливість. Завжди готові відстоювати своє право на гідн працю.

  • Ketrin сказав:

   Шановний Володимир Євгенович! Сьогодні питання більше потрібно було б ставити перед правоохоронними органами, генеральною прокуратурою куди колектив ДП “Конотопський лісгосп” звернувся з колективним листом відносно кримінального впровадження № 42016201170000052 выд 23.05.2016 року, а не перед агенством. Щоби працював закон.

   • TomaMoroz сказав:

    На сколько мне известно, в прокуратуре как в Шостке так и в Конотопе у него остались связи, и из за этого все затягиваеться. В Конотопе всем известный местный решалова Тищенко С.В. который спускает на тормоза и следователь Усик. У нас же система такая, что все жалобы возвращаются обратно на рассмотрение на местном уровне. Тут все этим и заканчивается.

 14. TomaMoroz сказав:

  Добрый день!  Владимир Евгениевич, я Вас уверяю, что в защиту этого предприятия подымется весь город. Так как он является основным работодателем. Да и не только город район тоже за. Да и кстати все гражданские организации тоже. Такого руководителя как Бут Л.В. не найти с таким умом и колоссальным опытом.

  • TomaMoroz сказав:

   А Шило как всегда всех купит. Для него это норма. Он в прокуратуре был “оборотнем в погонах”. Слава Богу тесты не сдал, ума не хватило. А договориться не сумел. от него вся Шостка пострадала,он только на подлости и способен, все ради денег. Избавите нас от этого подонка.

    • Ketrin сказав:

     Питання дуже цікаве. Відповідь одна: директор працевлаштовував всіх працівників. А що стосується підтексту питання- у директора була “рожева” мрія, як би влаштувати Шило на посаду??? Він спав і бачив його своїм заступником, це для того, щоб життя не було занадто солодким. Ну не директор, а екстремал!

 15. Boreyko сказав:

  Уважаемые коллеги! У меня есть некоторый опыт действия в таких ситуациях, и выработан определенный алгоритм линии атаки. Он заключается в том, что нужно на Бога  ( начальство)надеяться, но и самому не плошать ( как учит народная пословица).  Вопрос и с глубоко мной уважаемым  Л.В.  Бутом, и с браконьером Шилой-это две стороны одной медали. А медаль эта называется- “Гослесагенство потеряло  управление лесной отраслью “. При Самоплавском такого просто не могло быть. Теперь такое возможно. Поэтому не нужно быть наивным и надеяться на Бога ( начальство). Очень многое, если не почти все зависит от вас.

  Конечно, мы  со своей стороны уже направили запрос в Генпрокуратуру, но скорей всего от туда придет отписка, мол  наше письмо переслано в Сумскую область, и так далее до района.  Однако у Гослесагенства гораздо больше  инструментов заставить Генпрокуратуру работать. Поэтому нужно заставить Гослесагенство заняться защитой своих людей , а не фиктивной борьбой с короедами, что оно сейчас имитирует.

  Мое предложение о пикете остается в силе. Соберите коллектив и  обсудите  его.Если  коллектив Конотопского лесхоза  поддержит- то начнем готовить акцию .А надежда на доброго и справедливого  царя- пускай остается. Все равно она умрет последней.

  Вл.Борейко

 16. Светлана Зайцева сказав:

  Скільки можно гнобити колектив та директора? Такого директора, як Бут Л.В. ще потрібно пошукати!!!! Такого професіонала лісової галузі, мабуть, і не знайдеш: розумний, чуйний, не байдужий до проблем своїх підлеглих, милосердний, людина рідкої душевної краси. Але замість того, щоб допомагати йому – лише одні “палки в колеса”. Це так ми боремося з корупцією, йдемо до Європи?

 17. OLEG Lystopad сказав:

  Керівництво ДАЛР може вгамувати скандал, але, вочевидь, не хоче. Тоді доведеться підніматися на вищі рівні – звертитися до МінАПП, КМУ. Кадрова політика має бути логічною і прозорою. А не кума-свата за красиві очі.

  Але позиція самих лісівників – ще важливіша. Потужний пікет під будівлею на Шота приверне увагу багатьох журналістів. Хоче нинішній во голови прославитися – прославиться.

Залишити коментар