У Франківську зібрались всі лісівники області (ФОТО)

У середу, 13 вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісу. З цієї нагоди в Івано-Франківській обласній філармонії для них влаштували святковий концерт, під час якого нагороджували кращих працівників.

За словами Руслана Осташука, начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, – незважаючи на трудності,вони будують лісові дороги, рекреаційні місця та насаджують ліс.

“Сьогодні будемо нагороджувати кращих лісівників своєї галузі – лісова охорона,- каже Осташук. – Тих, хто займається посадкою лісу, заготівлею та інших. В області працює 3 тисячі людей в цій сфері”.

За словами директора Делятинського лісгоспу Івана Симчича, який в лісі працює24 роки, раніше святкування проводились ще грандіозніше й колоритніше.

“Лісова охорона на конях парадами проходила. З’їздились зі всіх районів, – каже Симчич. – Такі свята треба проводити, бо то є наша честь. В останні роки відношення до працівників лісового господарства трохи різне, але ми доводимо, що бережемо ліс. Колись, як я лише прийшов, то в нашому лісництві рубали 80 тис кубів на 30 тис га, зараз 45-48 тис на тій же площі. Ми зацікавлені в тому аби максимально лишити й зберегти після себе лісові масиви, бо то життя”.

У холі філармонії влаштували виставку, в якій кожне лісництво представили свої здобутки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Залишити коментар