Луценко про вирубку лісу на Закарпатті

Усі справи, що стосують незаконної вирубки лісів на території Закарпатської області вже знаходяться на експертизі спеціальних комісій.

Про це сьогодні, під час брифінгу в Ужгороді, розповів Головний прокурор України Юрій Луценко. “Справи по лісу всі знаходяться на експертизі і вже скоро ми отримаємо її результат. Із офіційних даних Державного комітету лісового господарства я бачу різкі зміни. Є подекуди окремі зловживання працівниками лісового господарства своїми повноваженнями. Це стосується вирубки того, що не можна вирубувати, зокрема у заповідних зонах.

Проте вже можна побачити те, що ситуацію з вирубкою лісів стала кращою, ніж була. І те, що я бачу – це різке збільшення переробки лісу. Це дуже позитивне зрушення.

Я вважаю, що спільна діяльність державних органів дала позитивний результат”, – зазначив Юрій Луценко. Прокурор також зазначив, що буквально цього тижня був затриманий і буде відповідати за свою діяльність керівник Управління лісового господарства Буковини. Закарпатський Кореспондент


Залишити коментар