Апеляційний суд підтвердив призначення Юшкевич на посаду голови Держлісагентства

Київський апеляційний адміністративний суд постановою від 5 жовтня залишив чинним розпорядження Кабінету Міністрів, яким він призначили Христину Юшкевич на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів. Про це сказано у відповідній постанові суду, передають Українські Новини.

Кабмін звернувся в Апеляційний суд зі скаргою на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 8 червня.

Цим рішенням Окружний суд за позовом Юшкевич скасував рішення Кабміну від 26 квітня про звільнення її з посади першого заступника глави відомства й призначення її на посаду глави, а також рішення від 18 травня вже про звільнення з посади.

Цим же рішенням суд відновив Юшкевич у посаді голови Державного агентства лісових ресурсів з 2 листопада 2016 року.

Кабмін звернувся в Апеляційний суд із проханням скасувати постанову Окружного суду від 8 червня й відмовити Юшкевич у задоволенні позову.

Суд же задовольнив апеляційну скаргу Кабміну лише частково, скасувавши постанову Окружного суду Києва від 8 червня, але виніс нову постанову.

Так, суд визнав недійсним протокольне рішення Кабміну від 18 травня, яким Юшкевич була звільнена з посади, в іншій же частині позовних вимог суд ухвалив відмовити.

У матеріалах суду зазначається, що 18 травня Кабмін прийняв рішення, зафіксоване протоколом №35 засідання від 18 травня про згоду із пропозицією Міністерства аграрної політики й продовольства по звільненню Юшкевич у зв’язку з тим, що вона не пройшла випробування.

При цьому, відповідно до законодавства, ініціатива про звільнення Юшкевич із посади повинна була б виходити від Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Кабмін же звільнив у травні Юшкевич за пропозицією Міністерства аграрної політики й продовольства, і без узгодження з комісією.

Таким чином, залишається чинним рішення уряду від 26 квітня про призначення Юшкевич на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів.

Як повідомляли Українські Новини, у червні Окружний адміністративний суд Києва відновив Юшкевич на посаді голови Держлісагентства.

26 квітня Юшкевич була призначена на посаду з випробувальним терміном 1 місяць, отримавши ряд завдань, але вже 18 травня Кабмін звільнив її за пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства; офіційне формулювання причини звільнення – вона не пройшла випробування і не відповідає займаній посаді.

8 червня 2016 року Кабінет Міністрів призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Держлісагентства Юшкевич, що займала посаду першого заступника голови; а вже у вересні Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала її головою Держлісагентства.

Раніше цю посаду займав Олександр Ковальчук.


Залишити коментар