Будівництво чергового польського меморіалу вже традиційно ведеться без жодних документів

 

Это нормально… Договора аренды стратегически запрещены, а постоянные пользователи вообще распоряжаться тем чем пользуются права не имеют… “Я повторяю свой вопрос: Ура?” М.П. / и Вишневский/

В лісі, на території Бистрицької сільської ради Рівненської області, розпочалось незаконне будівництво меморіалу, присвяченого полякам, загиблим у Другу світову війну.

Сільський голова чесно зізнався, що будівництво бвля с. Немілля незаконне. Документів немає жодних – не те щоб рішення Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, а навіть рішення сільради немає. Тобто тупо приїхала техніка, і на місці, де раніше стояв скромний обеліск, розгорнула будівельний майданчик під грандіозне будівництво нового меморіалу.

Голова запевняє, що хабаря від поляків не брав, але чому на території сільради ведеться незаконне будівництво, та ще йв таких масштабах, – пояснити не може.

P.S. Для порівняння: цього року в Польщі був публічно знищений пам’ятник воякам УПА на цвинтарі с. Грушовичі – бо пам’ятник не мав дозвільних документів.

Рівненська обласна рада, Рівненська обласна державна адміністрація, вже поінформовані?

Павло Подобєд

Залишити коментар