На Запоріжжі банда “чорних лісорубів” знищила лісу на 2 млн грн (ФОТО)

Групу людей, що незаконно вирубували ліс на межі Пологівського й Більмацького районів затримали у середу, 11 жовтня

Про це повідомляє видання “Районка” з посиланням прес-службу УСБУ в Запорізькій області.

Правоохоронці затримали 12 чоловіків, які не мали жодних дозвільних документів на вирубку лісосмуги. Натомість мали бензопили, сокири, два вантажних авто.

За попередніми оцінками екологів, горе-лісоруби завдали шкоди лісу на близько 2 млн грн.

Фото: “Районка”

Нині встановлюються особи злочинців, розслідуванням займається поліція.

Нагадаємо, наприкінці серпня у Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області затримали банду “чорних лісорубів”, що встигли завдати збитків на понад 200 тис. грн.

 


4 Коментаря “На Запоріжжі банда “чорних лісорубів” знищила лісу на 2 млн грн (ФОТО)

 1. OLEG Lystopad сказав:

  Вкрай погана робота журналістів. Це єдине, що видно з цього матеріалу. Бо неясно, чи це була розчистка (Владиславе, фото замало для аналізу), чи серйозна рубка. неясно для чого – опалювати свої хати (Михайле, щось їх забагато для шукачів пари дровиняк для своєї печі), чи, скажімо, для випалювання деревного вугілля. Про деревне вугілля на Запоріжжі був сюжет одного з учасників останнього лісового конкурсу журналістів. Це просто чума, зводять заради цього “бізнесу” рештки полезахисних смуг.

  • popkov сказав:

   Олег, я полностью с Тобой согласен: фактажа мало и  выводы делать нельзя. Может на уголь, а может семьи мерзнут…Своё “вступление” я уберу… Посочувствовал так как в квартире холодно и греться нечем… Комментарий уберу, но 1.5 млн.га не переданных в пользование лесов, среди которых 350 тыс.га лесных полос никуда не исчезнут… Также как и масса неликвидного сухостоя по всем лесам страны… Также как и бедность сельского население, которое находится перед выбором или хлеб -свет, или дрова… Ребята на снимке на мажоров не похожи… явно либо рубят для себя, либо зарабатывают на пляшку и не хитрую закусь..

 2. OLEG Lystopad сказав:

  Так, це питання не до виконавців, це питання до організаторів рубки. Ну і, звичайно, до керівників ДАЛР, які мають думати про збереження усіх лісів України, а також лісосмуг. Не зайве буде нагадати, як підказує Олег Сторчоус, і про відповідальність голів ОДА. Доля лісосмуг має бути вирішена на державному рівні.

  Щодо роботи прокуратури та МВС “по лісу” – це ще одна історія, скоро напишу як 36 прокурорів вели справу проти одного майстра лісу за зрубані невідомими 47 дерев…

Залишити коментар