Христина Юшкевич подала заяву на звільнення з посади Голови Держлісагентства

Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення.

Період роботи в лісовій галузі був не простим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося зробити. Багато чого ще не реалізувалося.

Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті та щирі люди. Це надзвичайно велика праця – садити та доглядати сотні гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя – мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу.

Велика вдячність моїм батькам і сім’ї, які протягом цього часу мною гордилися і підтримували.


5 Коментарів “Христина Юшкевич подала заяву на звільнення з посади Голови Держлісагентства

 1. PETRO Checheliuk сказав:

  Є українсько-російське   прислів*я: “Баба  з воза – коням легше”. Підтекст треба розуміти так, що слова  адресуються людині, яка  відмовилась брати участь в  якомусь заході. Щоправда, Христина  Юшкевич не  сама  відмовилась. Від таких “хлібних” посад  добровільно не відмовляються.  Їй  відмовили. І слово “баба” теж не образливе. В період появи цього прислів*я  так називали заміжню жінку.  Але  я  не  про це. З нетерпінням  чекаю матеріалів  “Стратегії” після  сьогоднішнього її  обговорення  і  так званої презентації в  українському  відділенні  Світового банку. Був  запрошений, але  стан здоров*я… Осінь, загострення… Не склалось. Сподіваюсь, що адмін поставить на  сайті усі  відео і  виступи  сьогодні-завтра. Завчасно дякую.

 2. ozhyna сказав:

  З кожним новим “очільником” здавалося, що дно у керівництві галузі уже подолане, але зараз думаю, що прірва таки бездонна. Юшкевич внесла у це падіння свій посильний вклад, але тільки наївні одиниці вірили, що вона самостійний гравець. “…И опрометчивой толпе герой действительный не виден…”

 3. ozhyna сказав:

  Не б’ю лежачого, аналогічно висловлювалася, зокрема і на УЛ, завжди. Кукловодам зараз вигідніший Налькович, але настане і його час безслав’я.

 4. Кузя сказав:

  Я навіть не уявляю якого “стратега” призначать на це хлібне місце. Кого завгодно, тільки не того хто знає ліс і розуміє які проблеми стоять перед тими хто його вирощує.

Залишити коментар