ДЕПУТАТИ ОТГ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАДИ ПОВЕРНУТИ В ГРОМАДУ, 35 000 ГА ЛІСУ ЯКИЙ ОБЛРАДА ПЕРЕДАЛА В «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС»

ДЕПУТАТИ ОТГ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАДИ ПОВЕРНУТИ В ГРОМАДУ, 35 000 ГА ЛІСУ ЯКИЙ ОБЛРАДА ПЕРЕДАЛА В «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС»Олександр | 

Депутатський корпус Олевської ОТГ, з перших місяців своєї роботи, вимагає що б виконавча влада громади та мер, почали процес повернення 35 000 га лісу, переданого обласнимидепутатами в «Житомироблагроліс»Ліси, були передані цьому підприємству без дозволу Олевської районної ради.На 16 сесії Олевськой ОТГ, в черговий раз депутати проголосували за те що б зобов’язати владу, почати процес повернення через суд або прокуратуру. І в черговий раз, рішення за яке проголосували депутати  немає на сайті міської ради. За повернення 35 000 га лісу, проголосували 18 депутатів, утрималися депутати В.Коц — ВО Батькивщіна и Н.Атанов -ВО Батькивщіна.

Повернувши ліс в громаду, можна було значно знизити вартість дров для дитячих садків, шкіл, бюджетних установ та жителів громади. Та й взагалі то ліс це власність громади, а не київських та житомирських політиків. 

«Житомироблагроліс» очолює депутат Житомирської облради від ВО «Батьківщина» Ігор Рибинський. Він є заступником голови постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

Олевський ліс повинен бути не годувальником ВО Батьківщина, а годувальником Олевської громади


1 Коментар “ДЕПУТАТИ ОТГ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАДИ ПОВЕРНУТИ В ГРОМАДУ, 35 000 ГА ЛІСУ ЯКИЙ ОБЛРАДА ПЕРЕДАЛА В «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС»

  1. Ісаченко сказав:

    Коли нарешті припиниться цей правовий бєспрєдєл територіальних громад та їхніх органів влади відносно так званих лісів АПК? Як можна передавати їм повноваження розпоряджатися природними ресурсами – землею, лісами, якщо ні депутати місцевих рад, ні їхні керОвники, ані місцеві горлопани-активісти не здатні зрозуміти елементарні речі у правових взаєминах земелеволодіння, розпорядження і користування? Особливо коли йдеться саме про ліси АПК. (Врешті,юристи Держлісагенції також в цьому питанні “плавають”, наче дипломи у них куплені). Ліси АПК ніколи не належали громаді. Це були державні землі. Яким чином вони раптом стали комунальними – хай розбирається прокуратура. Усякому разі неможливо повернути в громаду те, що громаді не належало. Це по-перше. А по-друге, – найцікавіше. Якщо це комунальні ліси і комунальна власність на ці землі позначена документально в держреєстрах, то ОТГ повинна не вимагати чогось там незрозумілого у облради, а приступати до виконання обов,язків власника цих лісових земель. оскільки обласні ради мають відношення до свого комунального підприємства, але не до комунальних земель :)))))) “Житомироблагроліс” – землекористувач (незаконний, до речі), а не землевласник.
    Облради, Житомирська у тому числі, передали підприємствам структури облагролісу, у тому числі “Житомироблагролісу”, колгоспні ліси у користування. У користування, а не у власність! Тому депутатський корпус Олевської ОТГ (хоч вони і мої кревні земляки, але правда – понад усе!) – зборіщє неадекватних осіб. До того ж, їм нічого не заважає і без усяких “передач” вливати на податки підприємства та на ціни його лісопродукції.

Залишити коментар