Нова іграшка поліції

Після отримання програми, для провірки бирок , поліція бавиться , як малі діти новою іграшкою ) Зупинили автомобіль і почали перевіряти. Майстер обмін даних не міг зробити , мережа погано ловилася на ділянці. Вони сказали що дають 30хв часу щоб зробити обмін і забирають машину на штраф площадку. У водія були усі документи. Де пише що обмін потрібно робити після кожної машини, може в “Копів” є якась своя інструкція ? Для чого тоді QR-код чи 2D-код. Автомобіль протримали до 2 год. От така історія , про нову іграшку поліції.))).

Коментарі до цього запису на ФБ:

Vasyl Martyniuk також полісмени люблять розміри штабеля переміряти, і там де L стоїть довжина штабеля! вони того не розуміють, кажуть то неправильно і на наступний раз заберуть машину на штраф площадку.

Володимир Климко Хай розвантажують машину, штабелюють, міряють і вантажать знов. І взагалі, хто така поліція щоб щось міряти?

Володимир Климко Хай заберуть раз десять машину, а тоді подати в суд, за перевищення.

Олексій Невмержицький ТОВ «Латчбахер України» відповідно до статті 14 Закону України «Про авторське право і суміжні права», належать особисті немайнові права на програмний продукт «Галузева інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний облік деревини. Winforstpro – Україна» та «Winforst Рro Mobile Ukraine». Коли надаються послуги із оновлення та модернізації цих програм , виконавцем може бути лише власник текстів цього програмного забезпечення. Адміни Ліацу такі самі адміни як ми, тільки з більшими правами. Коли при прийманні деревини через 2 Д код відсутні дані у звітах, Коли у андроїді є інші надходження, а у кпк нема, Коли при поділу штабеля у кпк виникають невірні залишки та інше, то мабуть де-яка частка відповідальності на розробнику.

Oxana Gurban Цікаво, як прокоментує вище керівництво лісових галузей?!

Василь Мучичка Поліція дуже не вміє нормально прочитати те що в документах надруковано. Приймання в лісі штабеля дров, реалізація даного штабеля через декілька днів, документи водієві даю перша специфікація а ззаду прикріплюю ттн. Зупинили даний автомобіль. Перше запитання чому дата не відповідає дійсності. Півгодини по телефону розяснював що дату потрібно читати у ттн але на специфікації, за інше зовсім не пишу, болюча тема. А без обміну машина з лісу ( або складу) даже не рушає бо потім замахаєшся писати пояснення, поліція поняття не має навіщо gr код 

Таня Покотило Як я вас розумію.

Ігор Алексіюк Я хочу в Поліцію на роботу. Я їх навчу.

Вера Плищенко Кожен має займатися своєю справою. Поліція має підтримувати правопорядок і охороняти наш спокій, а не “шукати грибні місця”

Таня Покотило Це ви шось написали з області фантастики.

Вера Плищенко Ага. Аж самій страшно стало. І за тих водіїв, яким мозги виїдають кавовою ложечкою на трасі – також. У нас теж були подібні ситуації, то як тільки не доводилося доводити, що всі документи є і все в порядку. Був випадок, коли машину тримали на штраф-майданчику тиждень. Мотивували тим, що все дуже ретельно перевіряють. Допоки власник автомобіля не звернувся із адвокатом до суду. Того ж дня автівку відпустили.

Ігор Корчак

7 Коментарів “Нова іграшка поліції

 1. Влaдислaв Нaзaренко сказав:

  Не знаю как где, но в Харькове началась операция “Йолка”. Это, товарищи, дантов ад. Останавливаю и проверяют не только елки, но и вообще все, что связано с деревом: дрова, кругляк, брус, щепу – все. Неделю назад машина ехала с дровами через город где-то 7 км, остановили 5 раз! Никаких компьютеров, сканеров и прочего хай-тека у полиции нет. Пялятся в ТТН, что-то изучают… но определенно не понимают, что оно такое.

  Вопиющий случай был второго дня. Остановили машину на трассе. Водитель сразу ж ТТН дает, бирка – на видном месте. Все как положено. “А у вас в накладной клен, а я вижу одно палено дуба” – говорит реформированный офицер полиции. Я объясняю: дуб и клен идут в одну цену, если клиент не возражает, то ему дают клен вместо дуба и наоборот. Такое бывает. Более того, в счете у меня был указан дуб, в договоре – дуб, дают все, что угодно, кроме дуба. Я тут причем? Предъявляйте тем, кто выписывает накладные, шо вы от меня хотите?

  Поняли, что со мной, где сядешь, там и слезешь. Переключились на водителя. Пригласили посидеть в своем новом гибриде Митсубиши. Документы были в порядке, правил не нарушали, в итоге: минус сто с водителя и “дружеский совет” – на блокпосту при въезде в Харьков оставить еще 50.

  Я понимаю, когда взятку требуют за сокрытие нарушения. Но когда все в белую… это вообще ни в какие ворота. И какие выводы сделает среднестатистический украинец? Воруй, не воруй – все равно откашляй. И будут воровать.

  Ну и на фоне вот этой вот всей борьбы с нелегальным оборотом древесины ставки фрахта под лес выше на 25%, чем на любой другой вид груза. И само собой, нелегальная древесина катается по Украине, как дети в школу. И грузооправитель черного леса может себе позволить накинуть и 25, и 50 процентов. У него входная цена – нуль! Тот, кто работает легально тоже себе это может позволить. Но рано или поздно возникает вопрос: а нахрена оно все это надо?

  В общем, все очень печально. Очередная борьба с воровством и коррупцией приводит к еще большей коррупции, а воровства меньше не становится. Я просто не могу передать словами всю глубину своего разочарования происходящим. И дело не в 150 грн., поверьте. Мне стыдно быть украинцем, мне стыдно быть гражданином “этой страны”… “но от сюда бежать не могу. Сам себе наливаю кагор, не кричать же слугу, да чешу котофея” (с)

  Увійдіть, щоб коментувати
 2. SRB сказав:

  Полный Ппц!! Слышал недавно от товарища одно определение, его автор – житель Канады. Украина – бесполезная страна!! Т.е. людям пользы от страны не жди.
  Владислав, ну надо это все документировать скрыто! Упыри ведь больше всего боятся света, т.е огласки. Способ не подставить водителя при этом найти можно. Чтобы хоть слух пошел среди уродов, что ездят машины-ловушки.

  Увійдіть, щоб коментувати
  • Влaдислaв Нaзaренко сказав:

   Во-первых, Даниил, негласный сбор информации чреват. В реестре судебных решений есть обширная практика подобных дел. Да и принципы допустимости доказательств никто не отменял. Во-вторых, я принципиально против такого подхода. В-третьих, я мог на месте учудить какую-нибудь штуку. Например, подойти к копам и сказать, что они мне теперь должны 100 тыс. грн., и устроить грандиозный скандал. Мог позвонить на горячую линию, мог обратится в отдел внутренней безопасности. Уже не до этого. Скучно. Но я обязательно что-то придумаю )))

   Увійдіть, щоб коментувати
 3. OLEG Lystopad сказав:

  Бути українцем – не соромно. І важливо не плутати Батьківщину і чиновництво (і ментів у тч.), яке чомусь себе вважає втіленням України.

  Увійдіть, щоб коментувати
  • Влaдислaв Нaзaренко сказав:

   Государство – есть территориально-политическое объединение народа. И если украинский народ создал (или довел) свое государство с бюрократически-клептократически-олигархическим строем, то грош цена таком народу! А я часть этого народа и имеют долю в общественной ответственности за вот это вот все. Но изменить ничего не могу. Поэтому просто стыжусь…

   Увійдіть, щоб коментувати
   • OLEG Lystopad сказав:

    Мій друже, так я ж про Батьківщину, про Вітчизну, а не про ментів. “Так я ж нє путаю Атєчєство с мєнтамі”, – співає колись мій улюблений шансоньє Тимур Шаов.

    А щодо “изменить”, так насправді Ви багато що робите для того, щоб змінити. Коли чесно і без хабарів працюєте попри тиск усіх сволочей, які окопалися в кабінетах, коли голосуєте за тих, хто чесний і робить те, що обіцяв, коли підтримуєте своїми особистими коштами прогресивні речі.

    Багато хто нарікає, що ні за чотири роки після Майдану, ні за 26 років після проголошення Незалежності ми не просунулися вперед. По-перше. це не так, ми багато що зробили, а по-друге, подивіться, на нашу історію Ледь щось прогресивне з’являлося, як його тут же зразали косою репресій. Нищили кращих з кращих. Як можна нарікати на народ, чиїх найкращих представників безконечно вбивали, тримали у тюрмах, нищили голодом.

    Увійдіть, щоб коментувати
    • Влaдислaв Нaзaренко сказав:

     Да, господин Листопад, наверное, Вы правы… не знаю. Устал я от этого всего.

     Увійдіть, щоб коментувати

Залишити коментар