Когда и какой будет информация о лесах в Земельном кадастре?

Домашня сторінка Форуми Земельные проблемы, связанные с лесом и лесным хозяйством Когда и какой будет информация о лесах в Земельном кадастре?

Viewing 1 reply thread
  • Автор
    Записи

popkov
    Keymaster

Я пока не знаю сколько государственных и иных предприятий ещё не зарегистрировали прав пользования на землю, но их очень много. Как Вы думаете может ли отсутствие регистрации прав на земли привести к разделу лесов при формировании территориальных громад? Когда и при каких условиях можно ожидать появления информации о лесах в Земельном кадастре? Какая это будет информация? Будут ли там данные о передаче земель на 50 лет для ведения охотничьего хозяйства и тому подобные важные сведения?

OLEG Lystopad
    Participant

Відповідей у мене особисто поки немає, але я задав свої питання спеціалісту і якщо отримаю інформацію, то поділюся нею і тут. Ось мої питання, які більшою мірою стосуються землі, але без них не буде і відповіді на питання про ліс.
    1. Чи справді третина записів у земельному кадастрі – помилкові. У Яремче, наприклад, мені показували як на карті ресторан “Гуцульщина” опинився у лісі, хоча насправді стоїть біля водоспаду “Гук” у межах населеного пункту.
    2. Чому виникають такі помилки?
    3. Хто винен і що робити? Як отримують ліцензії фірми, які допускають такі жахливі помилки? Хто ці ліцензії видає? Як можна навести лад? Як можна відкликати ці ліцензії?
    4. Чи позначені у кадастрах прибережні захисні смуги? Водоохоронні зони? Якщо ні, то хто має це зробити? Як і коли? Скільки це коштує? Хто має заплатити?
    5. Те саме питання щодо доріг загального користування.
    6. Те саме питання щодо ПЗФ.
    7. Те саме питання щодо лісів. Яка ще інформація про ліси має бути у земельному кадастрі? Чи потрібен окремо лісовий кадастр? Які ще є інструменти обліку лісів? Які ще потрібні?
    8. Кадастр і публічна кадастрова карта – чим відрізняються? Яка роль кожного з інструментів? Які недоліки і переваги кожного з них? Чим корисна для громадян ця карта?
    9. До чого призведе запуск ринку землі без наведення ладу в кадастрах?
    10. Як наведення ладу в кадастрах позначиться на вартості землі тощо?

Viewing 1 reply thread
  • You must be logged in to reply to this topic.