Щодо закону “Про оцінку впливу на довкілля”

Домашня сторінка Форуми Лісове законодавство Щодо закону “Про оцінку впливу на довкілля”

Viewing 2 reply threads
 • Автор
  Записи
 • #84590

  Lssnyk
  Participant

  Перший етап процедури, який має пройти лісгосп – це Повідомлення про планову діяльність (ПДД). В нашому випадку це суцільні рубки головного користування і суцільних санрубок площею понад 1 га.
  Закон не дає тлумачення на який період діяльності лісгоспу мають бути в ПДД ділянки головного користування? Суцільні санітарні рубки, зрозуміло, відводяться за станом і тому на них ПДД необхідно подавати щоразу, як їхня площа перевищить 1 га.
  Запитання: Чи можна в ПДД влючати усі ділянки з Фонду головного користування, що визначені базовим чи безперервним лісовпорядкування з огляду того, що висновок з Оцінки впливу на довкілля (ОВД) чинний протягом 5-ти років із дня його видачі? Це могло б значно полегшити і спростити діяльність лісгоспів в частині виготовлення висновків з ОВД.

 • #84611

  StorchousOLEG
  Participant

  В законі “Про ОВД” багато проблемних аспектів, які стосуються його практичного застосування. Аби системно їх розв’язувати, пропоную всім бажаючим на цій гілці форуму  оприлюднювати   запитання, що виникають. Думаю,  розробники цього закону знайдуть можливість надати  відповіді на поставлені питання.

 • #84612

  Lssnyk
  Participant

  У Законі закладений цікавий парадокс, коли Мінприроди затверджує підприємству розрахункову лісосіку, а значить погоджує й усі визначені для цього ділянки фонду головного користування і потім ще додатково на ці ділянки дає висновок з ОВД після громадських обговорень щодо доцільності включення цих же ділянок у раніше погоджений тією ж Мінприродою фонд головного користування. Вони вже мабуть самі собі не вірять.

Viewing 2 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.